پنج شنبه, 05 تیر 1399 ساعت 16:48
کد خبر: 72471

چرا نیاز به ساخت واحدهای پالایشی سیراف ضروری است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در حالی که ساخت سه واحد از هشت واحد پالایشی مجموعه سیراف شروع شده است و مشاهدات میدانی از سرعت مناسب ساخت واحد 60 هزار بشکه ایی در پالایشگاه ادیش جنوبی و یک واحد 120 هزار بشکه در ستاره سبز سیراف خبر میدهند،جدا از دستور موکد مقام معظم رهبری در عدم خام فروشی معیانات گازی و تبدبل ارزش افزوده ان با ساخت پالایشگاههای بنزین در مجموعه پالایشی سیراف،ذکر این نکته ضروری است که در اینده ایی بسیار نزدیک حجم تولیدی معیانات گازی حاصل از سکوهای گازی پارس جنوبی،به میزانی خواهد بود که بتوان برای حداقل بیست سال اینده در خصوص تامین خوراک این مجموعه پالایش که هم اکنون بزرگترین پروژه ساخت پالایشگاهای تولید بنزبن و مشتقات ان میباشد برنامه ریزی دقیقی به انجام رسانید.

در صورتیکه نتوان برای استفاده بهبنه از تولید معیانات گازی تولیدی سکوهای نصب شده حاصل از توسعه فازهای پالایشگاهی گاز در عسلویه،تفکری پایه و اصولی به انجام رسانید ،بعد از تولید در سکوهای فاز 11 با خام فروشی نامتعارفی روبه رو خواهیم شد،بنابر این تسربع در ساخت دو پالایشگاه فوق میتواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399