چهارشنبه, 04 تیر 1399 ساعت 10:53
کد خبر: 72429

اطلاعات تکميلي

  • معاون وزیر صمت تاکید کرد:

رویکرد حداکثر داخلی سازی در کنسرسیوم فاز ۱۴ پارس جنوبی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت : ایدرو به عنوان راهبر و کلیه شرکت های کنسرسیوم تماما ایرانی فاز ۱۴ پارس جنوبی در راستای تحقق حداکثری جهش تولید ، توانمند سازی و بهره گیری از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و سازندگان داخلی برای تامین اقلام مورد نیاز این پروژه عظیم حوزه انرژی را به طور جدی در دستور کار خود دارند که آمار تعمیق ساخت داخل این پروژه نماگر مناسبی از این رویکرد است.

به گزارش ایدرونیوز، امیر بیات در نشست هماهنگی با مدیران شرکت مدیریت طرح های صنعتی IPMI تصریح کرد : ایدرو و شرکت های بخش دریا در این پروژه در پاسخ به اعتماد وزارت نفت توانسته اند با سرعت بسیار مناسبی تاسیسات این حوزه را راه اندازی نمایند که این موضوع از نظر تحقق اهداف تولیدی پروژه در بخش دریا برای برداشت از میادین مشترک گازی تا سقف ۲ میلیارد فوت مکعب به عنوان یک موفقیت ژئو اکونومیک بسیار ارزشمند است .
وی تاکید کرد: در شرایط خاص کشور اهتمام مضاعف کنسرسیوم بر شتاب بخشی به تکمیل فاز ۱۴ در بخش خشکی می باشد.
بیات در این دیدار همچنین همدلی و تعامل مثال زدنی فرادستگاهی بین وزارت نفت ، وزارت صمت و اعضای
کنسرسیوم را به عنوان عاملی ارزشمند در افزایش بهره وری و حفظ منافع ملی برشمرد و افزود : ایدرو با طراحی ساز و کارهای چابک و منعطف از حداکثر ظرفیت های داخلی و بین المللی خود برای تسریع در تامین باقیمانده اقلام مورد نیاز پروژه استفاده خواهد کرد.
در این مراسم همچنین محمد جواد شمس به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت مدیریت طرح های صنعتی IPMI معرفی شد .

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399