سه شنبه, 03 تیر 1399 ساعت 11:04
کد خبر: 72376

مجامع شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی جم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امور مجامع پتروشیمی جم با توجه به شیوع ویروس کرونا و با رعایت فاصله اجتماعی، موفق به برگزاری کیفی کلیه مجامع شرکت‌های تابعه تا پایان تاریخ 1399/03/06 شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ امور مجامع پتروشیمی جم با توجه به شیوع ویروس کرونا و با رعایت فاصله اجتماعی، موفق به برگزاری کیفی کلیه مجامع شرکت‌های تابعه تا پایان تاریخ 99/03/06 شد و همچنین با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم کلیه امور مربوط به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به اسفند ماه 98 پتروشیمی جم با رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی در تاریخ 11 تیرماه ماه 99 در حال بررسی و انجام است.
لازم به ذکر است با توجه به اهداف و ماموریت های شرکت پتروشیمی جم بودجه بندی شرکت‌های تابعه براساس برنامه‌های پیش بینی شده شرکت‌ها در سال مالی 1398، با اتکاء به واقع گرایی و فارغ از ارائه ارقام غیر قابل دسترس و یا کمتر از مقادیر مورد انتظار، در قالب جداول بودجه هماهنگ، جمع آوری و پس از بررسی و برگزاری جلسات دوره‌ای، مصوب و به شرکت‌های تابعه جهت اجرا ابلاغ شد.
شایان ذکر است نتایج حسابرسی شرکتهای تابعه پتروشیمی جم در سال مالی منتهی به 99/12/29 در وب سایت کدال قابل مشاهده می باشد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399