پنج شنبه, 22 خرداد 1399 ساعت 14:04
کد خبر: 71899

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل پتروشیمی لردگان خبر داد:

واحد آمونیاک لردگان به بهره‌برداری رسید/ واحد تولید اوره‌ شلرد‌ یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد/ فراهم شدن فرصت شغلی ۲۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم با راه‌اندازی کامل مجتمع

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با نهایی شدن بهره‌برداری از فاز یک پتروشیمی اوره لردگان، فاز دوم این مجتمع در مدار تولید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مدیرعامل پتروشیمی لردگان از بهره برداری فاز دوم این طرح خبر داد و گفت: در سومین ماه از سال جهش تولید، واحد آمونیاک پتروشیمی لردگان در مدار تولید قرار گرفت.
محسن محمودی با اشاره به اینکه این طرح با هدف تولید ۶۷۷ هزار تن آمونیاک راه‌اندازی شده، تصریح کرد: واحدهای تولید اوره و آمونیاک لردگان در سه فاز طراحی شده که فاز اول آن یوتیلیتی بوده وبطور کامل درمدار سرویس قرار گرفته است.فاز دوم تولید آمونیاک است که در مرحله بهره برداری قرار گرفت و در آخر فاز تولید اوره با ظرفیت حدود یک میلیون تن است که به امید خدا طی ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
محمودی، بهره برداری از پتروشیمی لردگان را از آن جهت حایز اهمیت دانست که این راه اندازی بدون حضور کارشناسان خارجی با همت و تلاش غیورمردان صنعت پتروشیمی و با ثبت رکورد۲۷میلیون نفر ساعت کارکرد ایمنی بدون حادثه راه اندازی شده است.
وی با اشاره به آثار مثبت این طرح در جهت توسعه اقتصادی منطقه، تصریح کرد: با افتتاح کامل این پتروشیمی ۶۰۰نفر به صورت مستقیم و دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار خواهندشد که بیشتر آنها نیروهای بومی را شامل می‌شود.
گفتنی است، شرکت پتروشیمی لردگان در زمینی به مساحت۱۰۰ هکتاردرمنطقه فلارد( ۵۵ کیلومتری شهر لردگان) شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری احداث شده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399