شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 10:51
کد خبر: 71362

راه‌اندازی پنجره واحد کسب و کار موجب شفافیت می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: اتفاق راه‌اندازی پنجره واحد شروع کسب‌وکار موجب شفافیت و سلامت محیط کسب و کارها می‌شود و بارها تاکید کرده‌ام که سرمایه‌ و فعالیت‌های اقتصادی در صورت تسهیل، جایگاه خود را خواهند یافت و امیدواریم که این اقدام بتواند در جهت این هدف موثر واقع شود.

 غلامحسین شافعی در مراسم افتتاح پنجره واحد کسب و کار در اتاق بازرگانی تهران گفت: به واقع جای تقدیر و تشکر است و امیدواریم تا اجرایی شدن این طرح به طور عادی و معمولی پیش رود.
وی با تشکر از اقدامات موثر وزیر امور اقتصادی و دارایی و شورای گفت‌وگوی دولت در بخش خصوصی گفت: فعالیت‌های این دو بخش منجر به ایجاد امیدواری در فضای کسب و کار می‌شود و به همین منظور از چهار ماه گذشته مکاتبات متعددی با وزیر امور اقتصاد و دارایی صورت گرفت و مقرر گشت تا این طرح در مرحله اول در پنج استان بزرگ کشور راه‌اندازی شود و تهران اولین استانی است که این اتفاق در آن شروع شده است.
شافعی با اشاره به لایحه‌های تجاری گفت: بارها اعلام کرده‌ایم که آماده امضای تفاهم نامه هستیم و زمان 72.5 روزه مطرح شده توسط آقای دهقان در بهترین شرایط است و گاهی این زمان به بیش از یک سال طول می‌کشد که این مساله سلامت کسب و کار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
وی تاکید کرد:‌ اتفاق راه‌اندازی پنجره واحد شروع کسب‌وکار موجب شفافیت و سلامت محیط کسب و کارها می‌شود و بارها تاکید کرده‌ام که سرمایه‌ و فعالیت‌های اقتصادی در صورت تسهیل، جایگاه خود را خواهند یافت و امیدواریم که این اقدام بتواند در جهت این هدف موثر واقع شود.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399