سه شنبه, 06 خرداد 1399 ساعت 08:59
کد خبر: 71223

ارسال پیامک دریافت تسهیلات به موسسان مدارس غیردولتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بنابر اعلام وزارت آموزش و پرورش بیش از ۱۶هزار نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات از طریق پیامک به موسسان مدارس و مراکزغیردولتی و آموزش از راه دور کشور ارسال شد. این امر در راستای اجرای طرح بسته‌های حمایتی دولت برای مدارس و مراکز غیردولتی صورت گرفته است.

وزارت آموزش و پرورش در خبر منتشره خود در این خصوص ضمن تشکر از همراهی موثر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از موسسینی که پیامک مذکور را دریافت کرده‌اند خواست تا با ورود به سامانه دریافت تسهیلات به نشانی doreh.ir/kara نسبت به رویت، اصلاح و در صورت نیاز تکمیل اطلاعات مدرسه/ مرکز خود اقدام کنند.
بنابر این خبر، تا پایان روزگذشته حدود ۴هزار موسس دیگر نیز پیام حاوی کد کاربری و رمز عبور را دریافت کردند.
این در حالیست که از دلایل عدم دریافت پیامک می توان به اشتباه بودن شماره تلفن همراه موسس، یا کدکارگاه و یا ثبت ناقص اطلاعات نیروی انسانی اشاره کرد لذا این گروه از موسسان می توانند از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرستان/ منطقه خود با ارائه مشخصات ۱-نام استان ۲- نام شهرستان/ منطقه ۳- نام واحد آموزشی ۴- نام و نام خانوادگی موسس ۵- کدملی موسس ۶- شماره تلفن همراه موسس زیر، برای درخواست تسهیلات اقدام کنند.
براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر شده بود تسهیلات کم بهره تا مبلغ ۱۶میلیون تومان به میزان تعداد کارکنان شاغل در مدارس غیردولتی مراکز آموزشی و پیش دبستانی‌های غیردولتی پرداخت شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399