شنبه, 27 ارديبهشت 1399 ساعت 10:45
کد خبر: 70905

پیام تبریک مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر، به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر، به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
در جهان رقابتی امروز، آگاهی دادن و اطلاع داشتن مخاطبان و ذینفعان از سازمانهایشان، نقشی کلیدی در کیفیت راهبری و حیات سازمان دارد و این نقش کلیدی با ترکیبی از دانش، هنر و هوش بر عهده مدیران و کارشناسان روابط عمومی است.
امروزه روابط عمومی نوین با ابعادی گسترده تر،  به عنوان یکی از ارکان مدیریت شرکت ها و بخشی از نظام موثر رسانه ای مطرح شده است  و تفاهمی اجتماعی را بین ذینفعان و سازمان ها ایجاد کرده است.
تا آنجا  که مقام معظم رهبری درباره اهمیت روابط عمومی فرموده اند، ســلامت یک دســتگاه بــه اتصــال اجــزای آن و همنوایــی و همســازی آنهــا ارتبــاط دارد و روابط عمومیهــا میتواننــد فعالیــت نهادهــا را ارزیابی و منعکــس کننــد و مشــخص کننده روشهــا و نقصهــای دســتگاه مربــوط خــود باشــند که این فرمایش بیانگر عمق تاثیر روابط عمومی ها و اهمیت رسالت خطیری است که بر عهده دارند چرا که روابط عمومی ها بر تصمیمات مخاطب تاثیر جدی دارند و هر تاثیر گذاری، مسولیت آور است. روابط عمومی ها امروزه فراتر از بازوهای مدیریت یک سازمان هستند و نقشی ارزنده در مدیرت فضای حاکم بر کشور دارند.
اینجانب با گرامیداشت این روز، و تاکید بر نیاز جامعه به امید، به عنوان راهی برای برون رفت از شرایط حساس کنونی  برای تمام تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند متعال توفیقات روزافزون آرزو می‌کنم و این روز را صمیمانه به تک تک فعالان عرصه استراتژیک اطلاع رسانی تبریک می گویم.
مجید ضیائی -مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399