شنبه, 13 ارديبهشت 1399 ساعت 11:58
کد خبر: 70384

امتحانات مقاطع ابتدایی غیرحضوری خواهد بود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر آموزش و پرورش گفت: در مقاطع ابتدایی امتحانات به صورت کتبی برگزار نخواهد شد.

«محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش در شبکه خبر درباره آزمون‌های مقاطع ابتدایی گفت: ارزیابی در دوره ابتدایی به صورت توصیفی است و با نظر معلمان و از مجموعه فعالیت‌های دانش آموزان انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: در مقاطع ابتدایی برگزاری امتحان کتبی نداریم، لذا حضور و غیر حضور موضوعیتی نخواهد داشت.برای آزمون سایر دانش آموزان هم فکر می‌کنیم که هنوز زود است در این خصوص صحبت کنیم.
حاجی میرزایی خاطر نشان کرد: روی اپلیکیشن شاد قابلیتی پیش بینی کردیم که امکان حضور و غیاب دانش آموزان را میسر کند. یعنی حضور تک تک دانش آموزان احراز شود و معلم بتواند از حضور آنان در کلاس درس اطمینان پیدا کند.
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: همچنین باید امکانی فراهم شود تا معلم بتواند از طریق اپلیکیشن شاد از دانش آموزان آزمون بگیرد. تلاشمان این است که اگر بتوانیم، آزمون‌ها را حضوری برگزار کنیم، اما اگر مخاطراتی داشته باشد یا استانداردهای وزارت بهداشت ما را از این کار منع کند از ظرفیت‌های لازم برای آزمون غیرحضوری که پیش بینی شده بهره خواهیم برد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399