سه شنبه, 19 فروردين 1399 ساعت 13:15
کد خبر: 69257

"سقاین" و فروش سیمان پاکتی تیپ ۲صادراتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی سالانه این شرکت در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷، افزایش در حدود ۳۱.۰۰۰ تنی مجموع انواع محصولات تولیدی است.

۱۶۱۱ ریال سود هر سهم حاصل عملکرد
پس از افزایش سرمایه شرکت سیمان قاین و رشد قیمت سهام این شرکت به بیش از ۳۴.۰۰۰ ریال، اکنون گزارش سالانه این شرکت خبر از تحقق سودی ۱.۶۱۱ ریالی به ازای هر سهم دارد.
از نکات قابل توجه صورت‌های مالی سالانه این شرکت در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷، افزایش در حدود ۳۱.۰۰۰ تنی مجموع انواع محصولات تولیدی بوده که بخش عمده‌ای از آن به دلیل افزایش محسوس فروش سیمان پاکتی تیپ ۲ صادراتی بوده است.
بر این اساس، در حالی که شرکت سیمان قاین در سال مالی ۱۳۹۷ موفق به فروش بیش از ۷۶۰.۰۰۰ تن انواع محصولات سیمان داخلی و صادراتی شده بود، در مدت مشابه سال جاری نیز موفق به فروش ۷۹۲.۰۰۰ تن از انواع محصول داخلی و صادراتی شده است.
۱۶۱۱ ریال سود هر سهم حاصل عملکرد
با این وجود افزایش نرخ‌های فروش محصولات این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ منجر به تحقق بیش از ۱.۱۲۹ میلیارد ریال مجموع درآمد‌ها را نشان می‌دهد که این موضوع منجر به افزایش در حدود ۶۰ درصدی جمع کل درآمد‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399