دوشنبه, 18 فروردين 1399 ساعت 13:09
کد خبر: 69177

اطلاعات تکميلي

  • در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی گل گهر صورت گرفت

مشارکت در تکمیل پروژه بهساری و تامین روشنایی محور فرودگاه سیرجان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پروژه بهسازی و احداث شبکه روشنایی محور فرودگاه سیرجان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال و با مشارکت و همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به نقل از معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سیرجان،پروژه احداث شبکه روشنایی محور فرودگاه سیرجان از میدان راه آهن تا فرودگاه به طول ۵/۵ کیلومتر به بهره برداری رسید و مشکل روشنایی این مسیر که از دغدغه‌های مهم شهروندان بود برطرف گردید.
پروژه بهسازی لاین برگشت این محور نیز از میدان راه آهن تا بلوار امام رضا (ع) به طول ۴ کیلومتر و همچنین بهسازی لاین رفت از میدان راه آهن تا فرودگاه به طول ۵/۵ کیلومتر انجام شده است.
هزینه های اجرای این پروژه با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط این شرکت و همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان (بخشداری مرکزی، شهرداری سیرجان، شرکت شهرک های صنعتی، اداره راهداری، راه آهن، فرودگاه، اداره برق و میدکو و ...) به بهره‌برداری رسیده است.
روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399