دوشنبه, 18 فروردين 1399 ساعت 11:45
کد خبر: 69166

تقدیر مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان از جامعه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران کادر درمانی کشور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان در پیامی از جامعه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران کادر درمانی کشور که فداکارانه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا در حال خدمت به هموطنان عزیز هستند، تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش می متالز، «ملت بزرگ ایران در طول تاریخ با عظمت خود روزهای سخت و جانکاه کم نداشته است اما همواره با اتحاد و یکدلی و توکل به خدای متعال، سختی‌ها را به شیرینی و رنج‌ها را به شادی‌ها تبدیل ساخته است».
شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد تا ارزش کار شبانه روزی عزیزان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بیش از پیش برای هموطنان آشکار گردد. هرچند به فرموده مقام معظم رهبری(دام عزه) « این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت».
لکن مجموعه بزرگ شرکت سیمان خوزستان بر خود لازم می داند از زحمات ایثارگرانه پزشکان، پرستاران، کادردرمانی و در یک کلام مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور خصوصاً استان خوزستان در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون شما و همکاران محترمتان را از درگاه خداوند منان خواستاریم.
محمد حاج نایب
مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان خوزستان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399