پنج شنبه, 14 فروردين 1399 ساعت 13:13
کد خبر: 68939

رضایت بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از اقدامات انجام شده درخصوص پیشگیری از شیوع کرونا در منطقه گل‌گهر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صبح امروز، دکتر نوذر نخعی استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان به همراه رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی سیرجان و رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بخش های مختلف منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید بعمل آوردند.

وی که به منظور بررسی اقدامات بهداشتی و درمانی انجام شده در این منطقه معدنی و صنعتی در مقابله با کرونا و مشکلات موجود در این زمینه به سیرجان سفر کرده بود پس از بازدید از قسمت های مختلف این منطقه در جلسه ستاد پیشگیری و مدیریت کرونای شهرستان در فرمانداری سیرجان شرکت نمود.
دکتر نخعی در این جلسه، اقدامات انجام شده توسط مدیران گل‌گهر را قابل قبول و رضایت بخش اعلام کرد و گفت: خوشبختانه اوضاع به خوبی در این منطقه مدیریت شده است و این منطقه از لحاظ انتقال بیماری کرونا، بالقوه فضای پرخطری نیست چون اکثر افراد فاصله ایمنی و استاندارد بهداشتی را مورد توجه قرار داده بودند.
بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان افزود : ذهنیت کارگران این است که چون بازار و مغاره‌ها تعطیل شدند، آنها هم باید تعطیل شوند در صورتیکه بازارها محل تجمع است و شرایط اقتضا می‌کند که تعطیل شوند.
وی در ادامه یادآور شد که اگر یکی دو مورد از کارگران به ویروس مبتلا شدند، ابتلای آنها در داخل شهر بوده، نه در محیط معادن بنابراین معادن می‌توانند با تمام تلاش و توان خود با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند.


نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399