سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 18:30
کد خبر: 68922

هزینه ۵۲ میلیون یورویی واحد SRU ایلام

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

واحد SRU تاکنون مبلغ ۵۲ میلیون یورو با ۲۲۱ میلیارد تومان هزینه داشته که تمامی مراحل آماده سازی و راه اندازی تست شده و در حالت استندبای قرار گرفته که برای واحد الفین استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: از جمله واحد‌های پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی از شهریور ماه می‌توان به واحد SRU اشاره داشت و بخشی از پیش نیاز برای رساندن خوراک الفین به اسپک مورد نیاز آماده سازی شده است.
وی در خصوص هزینه‌های این واحد اظهار کرد: واحد SRU تاکنون مبلغ ۵۲ میلیون یورو با ۲۲۱ میلیارد تومان هزینه داشته که تمامی مراحل آماده سازی و راه اندازی تست شده و در حالت استندبای قرار گرفته که برای واحد الفین استفاده شود.
نجفی هزینه‌های صورت گرفته برای واحد الفین را ۷۰۹ میلیون یورو با ۱۴۷۲ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در سال جدید واحد باید راه اندازی شده و در سرویس قرار گیرد.
وی در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای سال جدید افزود: در خصوص واحد‌های پایین دستی که در استان موجب رشد اقتصادی و کارآفرینی می‌شود طرح‌هایی آماده شده که بعد از راه اندازی اعلام خواهد شد.
مدیرعامل پتروشیمی ایلام در خصوص ورود به بازار سرمایه عنوان کرد: این شرکت با شفافیت کامل آمادگی حضور را بازار سرمایه را داشته و این اتفاق در دستور کار است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399