دوشنبه, 28 بهمن 1398 ساعت 12:40
کد خبر: 67408

اطلاعات تکميلي

  • رئیس انجمن علمی موتور ایران مطرح کرد

لزوم تغییر رویکرد در مورد شرکت های دانش بنیان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

لیلا ابوالفتحی

رئیس انجمن علمی موتور ایران با اشاره به جهت گیری همایش یازدهم موتورهای درونسوز و نفت به سوی حمایت و مطرح نمودن شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه خودرو گفت: در حال حاضر شرکت های دانش بنیان در صنعت خودرو مشارکت فعالی دارند و اثر بخشی این شرکت ها زمانی بیشتر خواهد شد که شرکت های فعال و قطعه ساز به سمت دانش بنیان شدن و ایجاد شرکت ها و هسته های دانش بنیان پیش بروند.

 علیرضا حاجی علی محمدی در آستانه برگزاری یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت اظهار کرد: این همایش، همایشی علمی و صنعتی محسوب می‌شود و شرکت‌های زیادی در برگزاری آن مشارکت دارند که علاوه بر تبادل تجارب و اطلاعات، گردهمایی این شرکت‌ها نتایج موثری را به همراه خواهد داشت.
وی افزود: در حاشیه این همایش دو نشست ارائه صنعتی تحت عنوان "تحقیق و توسعه قطعه‌سازی" و "نشست های صنعتی راهبردی موتور" برگزار می شود که در این نشست ها گزارشی از فعالیت های مهم و دستاوردهای علمی-تحقیقاتی شرکت ها و دانشگاه های مختلف ارائه خواهد شد.
رئیس انجمن علمی موتور ایران خاطرنشان کرد: همچنین در حاشیه یازدهمین همایش موتورهای درون سوز، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی موتور ایران برگزار می‌شود که ۳۰ شرکت و دو دانشگاه جهت حضور در این نمایشگاه مشارکت دارند و دستاورد‌های تحقیقاتی- صنعتی خود را در قالب این نمایشگاه ارائه می‌دهند.
گفتنی است یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت که از 29 بهمن الی اول اسفند سال جاری برگزار می شود، از بخش های ارائه مقالات شفاهی و پوستری، سخنرانی های کلیدی، کارگاههای آموزشی، میزگردهای تخصصی، جشنواره علمی و فنی و نمایشگاه جانبی تشکیل شده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399