پنج شنبه, 17 بهمن 1398 ساعت 23:57
کد خبر: 67095

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل پتروشیمی لردگان در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مطرح کرد:

پیشرفت ۹۸ درصدی پتروشیمی لردگان/ در انتظار پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی هستیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل پتروشیمی لردگان با اشاره به پیشرفت ۹۸ درصدی این پروژه از متوسط اشتغال ۲ هزار نفر در پروژه پتروشیمی لردگان در چهار سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی لردگان، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری با حضور دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت شب گذشته برگزار شد.
محسن محمودی در این جلسه با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای افتتاح هرچه سریعتر پروژه پتروشیمی لردگان، گفت: علیرغم مشکلات فراوانی که در مسیر تکمیل و افتتاح پتروشیمی لردگان به خصوص با توجه به تحریم ها پیش آمد با تلاش مهندسان و کارشناسان داخلی توانستیم امروز این پروژه را به پیشرفت ۹۸ درصدی برسانیم.
وی افزود: پروژه پتروشیمی لردگان آثار مثبت فراوانی در جهت توسعه اقتصادی منطقه داشته است به گونه‌ای که تعداد متوسط اشتغال در چهار سال گذشته در این پروژه دو هزار نفر بوده که اکثریت قریب به اتفاق آنها را نیروهای بومی تشکیل می‌دهند.
مدیرعامل پتروشیمی لردگان با اشاره به انتظارات به حق موجود در خصوص افتتاح سریعتر این پروژه گفت : ما منتظر پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان هستیم که تخصیص این تسهیلات می‌تواند شتاب قابل توجهی به افتتاح این پروژه دهد.
وی همچنین با اشاره به ضرورت توسعه طرح های پایین دستی برای افزایش اشتغال در منطقه ، خاطر نشان کرد:تخصیص تسهیلات جهت دو پروژه پایین دست به نام بازیابی CO2 و ملامین پتروشیمی لردگان می‌تواند به این مهم، سرعت بخشد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395