شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 16:16
کد خبر: 66876

اطلاعات تکميلي

  • معاون مسافری راه آهن:

آغاز پیش فروش بلیط‌های نوروزی قطار از ۱۴ و ۱۵ بهمن

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون مسافری راه آهن گفت: دو شنبه و سه شنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه زمان آغاز پیش فروش بلیط‌های نوروزی خواهد بود وی درباره پیش فروش بلیت های نوروزی، گفت: امسال ایام پیک نوروزی مصوبه ستاد نوروزی سال ۹۹ کار خود را از آذر شروع کرده برای ۲۱ روز از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فرودین خواهیم داشت.

این مقام مسئول تاکید کرد: دو شنبه و سه شنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه زمان آغاز پیش فروش بلیط های نوروزی خواهد بود و در دو روز ۴ مرحله روز اول اختصاص دادیم به اینترنتی است و سه مرحله از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ روز پیش فروش در همه مسیرها به جز مشهد خواهد بود. از ۱۲ تا ۱۷ همه مسیرها به مشهد و و بلعکس و از ساعت ۱۷ فقط تهران مشهد و بالعکس پیش فروش می شود.
او گفت: در روز سه شنبه پیش فروش را از طریق آژانس ها و شرکت های مسافری خواهیم داشت. با توجه به هماهنگی با شرکت ها صورت گرفته قیمت بلیط ها برای نوروز ۹۹ قیمت مصوب تابستان بوده و هیچ افزایش قیمت نخواهیم داشت.

موسوی گفت: ۲ میلیون ۳۲۰ هزار نفر صندلی در نظر گرفته شده و نسبت به سال قبل ۵ درصد رشد و تعداد قطار برای ایام ۵ هزار ۴۰ قطار پیش بینی شده ۷ درصد افزایش یافته است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399