یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 08:56
کد خبر: 66655

دعوتنامه رسمی برای گردشگران جهان: به ایران امن و زیبا سفر کنید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی با صدور بیانیه‌ای به دو زبان فارسی و انگلیسی، علاوه بر تاکید بر امنیت کامل کشور ایران برای میزبانی از گردشگران، از توریست‌های سراسر جهان دعوت کرد که فرصت تجربه متفاوت سفر به سرزمین تاریخ و تمدن را به ویژه در فصل بهار از دست ندهند.

علی‌اصغر مونسان اعلام کرده بود: از شنبه ـ پنجم بهمن‌ماه ـ برنامه اقدام فوری گردشگری ایران را با هدف خنثی‌سازی تبلیغات منفی و ترمیم چهره ایران اجرا می‌کند. گزارش‌های آژانس‌های مسافرتی حاکی از آن است که سفر گردشگران خارجی به ایران تحت تاثیر واقع اخیر قرار گرفته. وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفته بود که گزارش این وضعیت را در اختیار سران قوا، شورای امنیت ملی، رییس‌جمهور و وزرای امور خارجه و اقصاد در جریان وضع گردشگری کشور قرار داده است و  دولت نیز تمهیداتی دارد و تلاش می‌کند اثر اخبار منفی را کنترل کند. او همچنین قول داده است برای برگرداندن شرکت‌های هواپیمایی اروپایی که پس از سقوط هواپیمای ایرانی، پروازهایشان را به مقصد ایران متوقف کردند، تلاش کند و نرخ ورودیه موزه‌ها و اماکن تارخی را فعلا ثابت نگه دارد.
مونسان پیرو این اقدامات روزگذشته بیانیه‌ای به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و گردشگران را دعوت کرد سفر به ایران را بویژه در بهار از دست ندهند.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399