یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 13:55
کد خبر: 65987

اطلاعات تکميلي

  • مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد:

ارائه لیست نیازمندی های فناورانه و تجهیزاتی چادرملو در جشنواره ملی فولاد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مهندس محمود نوریان، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خصوص مشارکت چادرملو در دومین #جشنواره_و_نمایشگاه_ملی_فولاد_ایران اظهار داشت:

ما در این رویداد، این رویکرد را دنبال می کنیم که چگونه از ظرفیت های و توانمندی های بالقوه خودمان به بهترین وجه استفاده کنیم، این ظرفیت ها و توانمندی ها تنها مواد اولیه و تکنولوژی نیست  بلکه مسئله مهمتر مدیریت توسعه بخشی و ارزش آفرینی در حوزه های مختلف اقتصادی با نگاه واقع بینانه به قابلیت ها است.
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دومین #جشنواره_و_نمایشگاه_ملی_فولاد_ایران حضوری فعال دارد و لیست نیازمندی های فناورانه و تجهیزاتی را که تاکنون و از طریق ساخت داخل تامین نشده را نیز جهت مهندسی معکوس و بومی سازی تهیه و در اختیار شرکت های سازنده قرار می دهد تا در صورت امکان ساخت، به این شرکت مراجعه و نسبت به ساخت  آن ها اقدام نمایند.
از مهم‌ترین نکاتی که در مورد خودکفایی باید بدان توجه کرد، تکنولوژی و منابع مالی است.
چادرملو چند سالی است که بر روی تکمیل زنجیره تولید متمرکز شده و با ساخت و بهره برداری از واحدهای فرآوری و تولید محصولات فولادی، سنگ آهن صادر نمی کند چون معتقدیم که باید در محصولات اولیه ایجاد ارزش کنیم  اما اینکه مدام گفته می شود خام فروشی نکنیم، من هم موافقم اما باید تعریف تخصصی و فنی از واژه خام فروشی داشته باشیم.
دومین جشنواره ملی فولاد ایران می تواند محمل مناسبی برای تبادل توانمندی های تولید کنندگان محصول و قطعات صنعتی، شرکت های دانش بنیان و صاحبان  ایده  و نوآوران با نیازهای صنعت کشور باشد.
شرکت چادرملو با اعتقاد راسخ به محقق کردن اهداف و آرمان توسعه یافتگی با بکارگیری توان متخصصان داخل کشور گام های بلندی برای کاهش هزینه های ناشی از واردات قطعات و قطع وابستگی برداشته است.
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395