یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 12:15
کد خبر: 65969

ایرلاین‌های خارجی درخواست لغو پرواز نداشتند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه برای انجام مراسم عزاداری شهید سلیمانی آمادگی کامل داریم و هر تعداد هواپیما که درخواست شود در اختیار ستاد برگزاری مراسم قرار می‌دهیم، گفت:‌ هیچ ایرلاین خارجی هم درخواستی مبنی بر لغو پروازهایش به ایران نداشته است و میزان پروازها مانند روزهای سابق است.

مقصود اسعدی سامانی درباره تغییرات پروازی در چند روز گذشته در پی افزایش تنش‌های منطقه اظهار داشت: تمام پروازها طبق روال و براساس برنامه از پیش تعیین شده در حال انجام هستند.
وی درباره احتمال لغو پروازهای از مقصد و مبدا عراق گفت: تمام پروازها از عراق و به این کشور در حال انجام است و هیچ مشکلی وجود ندارد.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تاکید بر اینکه در سه ماه گذشته هیچ محدودیت پروازی نداشتیم، گفت: اتفاقات اخیر منجر به لغو پروازهای خارجی نشده است و تمام ایرلاین‌های خارجی طبق برنامه، پروازهای خود را به ایران و از ایران انجام می‌دهند.
اسعدی سامانی تاکید کرد: هیچ ایرلاین خارجی هم درخواستی مبنی بر لغو پروازهایش به ایران نداشته است و میزان پروازها مانند روزهای سابق است.
وی با بیان اینکه تمام ناوگان هوایی کشور برای انجام انتقال پیکر شهید سلیمانی در حالت آماده باش قرار دارند، اظهار داشت: برای انجام مراسم عزاداری شهید سلیمانی آمادگی کامل داریم و هر تعداد هواپیما که درخواست شود در اختیار ستاد برگزاری مراسم قرار می‌دهیم.
منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399