سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 14:33
کد خبر: 65042

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل پازارگاد:

درهای امکانات رفاهی و تفریحی را به روی مردم باز کرده‌ایم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد با اشاره به ماموریت‌های خدماتی، رفاهی و حمل و نقلی این شرکت گفت: سیاست ما بهره‌مند شدن مردم از این امکانات در کنار خانواده پتروشیمی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ابراهیم یاسری در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: شرکت پازارگاد یک شرکت غیردولتی پشتیبانی و غیرصنعتی است که وظیفه ارایه خدمات رفاهی و تفریحی در عسلویه را به عهده دارد که اولویت ارایه این خدمات رفاهی با کارکنان و بومی هاست.
وی با اشاره به اینکه محوریت خدمات این شرکت رفاهی است، تصریح کرد: این شرکت ۱۵۰۰ نفر پرسنل دارد و گسترده کار آن ۶۰ کیلومتر است و درآمد آن و حقوقی که پرداخت می‌کند، از محل خدمات پشتیبانی است که کار سختی است.یاسری افزود: اکنون که در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم و کارکنان و مدیران صنعت پتروشیمی سربازان این جنگ هستند،شرکت پازارگاد نقش پشتیبانی این سربازان را به عهده دارد.مدیرعامل پازارگاد با اشاره به اینکه این شرکت کلیه خدمات اقامتی در منطقه را عهده‌دار است، تصریح کرد: تنها بخشی از امکانات هتلینگ این شرکت هزار اتاقی است که به مجردها و کسانی که اقماری تردد میکنند اختصاص دارد که این حجم از اتاق و خدمات هتلینگ کم نظیر است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به دهکده گردشگری پازارلند اشاره کرد و افزود: این دهکده گردشگری که با امکانات و معماری منحصر به فردی ساخته شده که در دنیا کم نظیر است و نکته مهم اینجاست که از سال گذشته در این دهکده را به روی مردم باز کردیم و دیگر منحصر به کارکنان و خانواده‌های کارکنان پتروشیمی نیست.
به گفته او ۱۲۰ تفریح دریایی و ۶۰ تفریح ساحلی در این دهکده وجود دارد که ارایه این خدمات برای بالابردن نشاط به خانواده پتروشیمی‌ها به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌گیرد و می‌تواند مقصد گردشگری در دسترس و ارزان‌تری برای بسیاری از ساکنان استان‌های همجوار و سایر نقاط کشور باشد.یاسری همچنین به بخش دیگری از ماموریت این شرکت در بخش حمل و نقل هوایی اشاره کرد و مدیریت پروازهای این منطقه گفت: ۵۷۰ هزارنفر سال گذشته با پرواز در عسلویه جابه جا شده‌اند.

هم چنین مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت:

دنبال این هستیم که دهکده گردشگری پازارلند جای کیش را بگیرد مسئولیت و مدیریت اقامت تمام مهمان‌ها در منطقه را بر عهده داریم .یک هتل با هزار اتاق خواب را در عسلویه مدیریت می‌کنیم ، پتروشیمی‌ها از ما کار فرهنگی و ماندگاری خانواده‌ها را می‌خواهند.
وی  افزود: افزایش سودآوری پایدار، افزایش درآمد، بهینه سازی قیمت تمام شده،کسب سهم بازار اهداف کلان شرکت پازارگاد می باشدتوسعه مالکیت زیرساخت ها با سرمایه گذاری مشترک،توسعه بازارهای جدید و خدمات نوآورانه یکپارچه، برندسازی و ارتقا شهرت استراتژی شرکت پازارگاد می باشد.
مجموعه پازارگاد یک مجموعه کامل از جمله هتل ها و مهمانسراها، شهرک های مسکونی،کمپ های مسکونی،رستورانها،اماکن ورزشی،مراکز بهداشتی و درمانی،مراسم و جشنها ، Hse و سالن کنفرانس است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395