سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 08:54
کد خبر: 64994

انجمن سازه های فولادی میزبان گردهمایی بزرگترین رویداد صنعت و سازه های فولادی ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

زینب غضنفری

علیرضا رضائیان، دبیر دهمین کنفرانس سازه و فولاد با اشاره به اهمیت توسعه صادرات سازههای فولادی ایران به بازارهای منطقه، از برگزاری پانل تخصصی ویژه با این موضوع در این رویداد مهم علمی خبر داد.

به گزارش عصر اقتصاد- انجمن سازههای فولادی ایران در نظر دارد به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینههای مربوط به سازههای فولادی ایران، دهمین کنفرانس ملی سازه و فولاد را در در روزهای 19 و 20و21آذر ماه سال 1398 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار نماید.
این کنفرانس در بخش های مختلف شامل ارائه مقالات علمی، سخنرانیهای کلیدی با حضور اساتید برجسته، انتخاب طرحهای برتر سازههای فولادی سال کشور، انتخاب پایان نامه برتر سال کشور در زمینه سازههای فولادی و مسابقات دانشجویی ساخت پل فولادی با حضور جمعی از اساتید و نخبگان داخلی و خارجی دانش و صنعت فولاد و سازههای فولادی در بخشهای مختلف، برگزار خواهد شد.
دبیر بزرگ ترین رویداد تخصصی سازههای فولادی ایران گفت: در این کنفرانس انتخاب و معرفی طرحهای برتر فولادی سال کشور در بخش های ساختمانی، غیرساختمانی، خاص، پل و مقاوم سازی، انتخاب و معرفی چهره برجسته فولادی سال کشور، انتخاب و معرفی پایان نامه برتر فولادی سال کشور، نهمین نمایشگاه ملی سازه و فولاد، پانل تخصصی پانل ویژه راهکارهای کاهش هزینه های تولیدوتوسعه بازارسازههای فولادی و همچنین پانل تخصصی الزامات، راهکارها و فرصتهای توسعه صادرات سازههای فولادی ایران، به عنوان مهم ترین برنامههای نهمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد برگزار خواهد شد.
وی افزود: این رویداد با توجه به حضور بخشهای مختلف مرتبط با صنعت سازههای فولادی، از جمله تولیدکنندگان فولاد، تولیدکنندگان سازههای فولادی، پیچ و مهره، الکترود، رنگ، پوششهای ضد حریق، شرکتهای مهندسی مشاور و طراح، شرکتهای بازرسی فنی، شرکتهای سرمایه گذاری در این بخش در تلاش است تا از راهکارهای مختلف علمی، تجاری و صنعتی برای کاهش هزینه تولید و توسعه بازار سازههای فولادی در ایران و کشورهای مختلف استفاده نماید.
صنعت سازه های فولادی ایران در طی ده سال گذشته رشد بسیار قابل توجهی داشته است که این بخش مرهون زحمات و تلاشهای همه زنجیره تولید این سازهها می باشد و انتظار می رود بخشهای مختلف دولتی در کشور، این صنعت را که از معدود صنایع ویژه با مزیتهای رقابتی قابل قبول است، مورد نظر و توجه ویژه قرار دهند.
عضو هیأت مدیره انجمن سازههای فولادی ایران بیان کرد : نهمین دوره این رویداد معتبر علمی با مشارکت دانشگاههای تهران، علم و صنعت ایران، تربیت مدرس، خواجه نصیرالدین طوسی، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، وزارت راه و شهرسازی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شرکت تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان، شرکت پادناهور و شرکت تولیدی صنعتی ایران توحید، 19 ،20و21 آذرماه98 در مرکز همایشهای بین المللی هتل المپیک برگزار می گردد.
وی ادامه داد: در این کنفرانس، طرحهای برتر فولادی کشور در بخشهای ساختمانی، غیرساختمانی، خاص، پل و مقاوم سازی با مشارکت بیش از 30 سازمان و نهاد ملی مرتبط با این حوزه، پس از بررسی دقیق در کمیته انتخاب و معرفی طرحهای برتر فولادی، در اختتامیه کنفرانس رسماً معرفی می شوند.
علیرضا رضائیان با اشاره به مشارکت و حضور بیش از یکصد شرکت در برنامههای مختلف کنفرانس، ابراز امیدواری کرد، برنامههای مختلف کنفرانس موجب رشد و اعتلای صنعت سازههای فولادی شود.
قابل ذکر است: دهمین کنفرانس ملی سازه و فولاد و کارگاههای تخصصی ، طی روزهای 19 ،20و21 آذرماه98 در مرکز همایشهای بین المللی هتل برگزار خواهد شد. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت رسمی کنفرانس به آدرس
www.isssconf.com مراجعه نمایند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399