سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 13:15
کد خبر: 64729

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل شستا در بازدید از صنایع مس شهید باهنر:

افزایش سرمایه با ارائه طرح توجیهی مناسب امکان پذیر است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع مس شهید باهنر محمد رضوانی فر مدیر عامل شستا در سفر به کرمان ضمن بازدید از بخش های مختلف صنایع مس شهید باهنر در جمع مدیران و کارکنان این مجموعه صنعتی ، سرمایه انسانی را در این شرکت مهمترین مزیت آن بر شمرد و افزود : با ایجاد ساختار نظام مند و به کار گیری مدیران با انگیزه ، با نشاط و به روز، استمرار پیشرفتهای این مجموعه عظیم صنعتی را نوید می دهد .

وی با اشاره به اقدامات موثر صورت گرفته در دوره مدیریت اخیر، گفت:  توانمندی و قدرت سازمانها را در شرایط کنونی فراتر از داشتن سرمایه ، در گرو مدیریت دانش و سهیم کردن کارکنان در این امر می-دانم و خوشبختانه این اصل در مس شهید باهنر به خوبی مورد توجه قرار گرفته است ..
مدیرعامل شستا ، اصل افزایش سرمایه و تزریق نقدینگی را با ارائه طرح توجیهی مناسب ممکن دانست و گفت: شرکت ها اگر در مجامع سالیانه خود به طور پیوسته و به موقع به تقسیم سود و افزایش سرمایه بپردازند، هم انگیزه سرمایه گذاران را افزایش خواهند داد و هم بقای مجموعه خود را با تخصیص مناسب منابع و به روز  کردن تجهیزات تضمین خواهند کرد.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد با سفر مجدد به این استان ، فرصت های بیشتری را به دیدار از بخش های مختلف شرکت های وابسته به شستا اختصاص داده و از نزدیک با کارکنان سخت کوش این مجموعه ها گفت و گو کند

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399