یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 15:25
کد خبر: 64634

بازار خودرو بر مدار افزایش قرار گرفت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازار خودرو امروز در شرایطی فعالیت خود را آغاز کرد که خودروهای فایل شده در بازار نسبت به دیروز افزایش قیمت را تجربه کردند.

امروز در بازار خودرو در مورد خودروهای سایپا قیمتها نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت ماند. با این همه خودروی ساینا که ۱۰۰ هزار تومان گران‌تر شد و ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید. از سوی دیگر نرخ تیبا صندوق دار نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی امروز ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد. این میان تیبا دو بدون هیچ تغییری نسبت به روز گذشته همچنان ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد. همچنین کوبیک دنده ای همچنان ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.

در میان محصولات ایران خودرو بعد از گذشت یک روز قیمت‌ها روند نزولی داشتند دوباره به سمت صعودی حرکت کردند. بر این اساس نرخ سمند با افزایش قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به نرخ ۹۵ ملیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت پژو جی ال ایکس همچنان ۷۸ میلیون تومان بود. پژو پارس نیز با افزایش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی ۱۰۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و در طرف دیگر قیمت رانا به ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

بازار خودرو

همچنین پژو ۲۰۶ امروز نیز بدون تغییر ماند به نحوی که تیپ دو همچنان ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید. این در حالی است که نرخ مصوب کارخانه برای این خودرو تنها ۶۷ میلیون تومان است. از سوی دیگر پزو ۲۰۶ تیپ ۵ هم ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و صندوق دار آن نیز ۱۰۷ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

در سوی دیگر دنا با افزایش قیمت دو میلیون تومانی علاوه بر اینکه رکود بیشترین افزایش قیمت روز را از آن خود کرد قیمت تیپ دو آن هم به ۱۲۷ میلیون تومان رسید. دنا پلاس نیز در حالی ۱۴۱ میلیون تومان خرید و فروش شد که این مهم از افزایش یک میلیون تومانی آن خبر می‌دهد.

منبع: خبرآنلاین

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399