یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 14:29
کد خبر: 64628

اطلاعات تکميلي

  • مدیران شرکت های پتروشیمی:

صنایع پتروشیمی وظیفه دارند برای ایجاد اشتغال جوانان این منطقه تلاش کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صبح امروز به میزبانی پتروشیمی مارون جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مدیران عامل شرکت های پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش پترونیوز: در این جلسه مدیران پتروشیمی با توجه به جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال برای جوانان بومی منطقه اظهارداشتند: شرکت های پتروشیمی می توانند با جذب سرمایه گذار در صنایع پایین دستی برای جوانان شهرستان اشتغال ایجاد کنند و با احداث کارگاه هایی همچون تولید مبدل ، گسکت و دیگر نیازمندیهای صنایع پتروشیمی، بخش زیادی از مشکلات اشتغال را کاهش دهند.
پتروشیمی
پتروشیمی

مدیران عامل مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بیان داشتند: وظیفه پتروشیمی ها فراهم نمودن زمینه اشتغال در پایین دست برای منطقه است و همه ما مدیران پتروشیمی می بایست نسبت به این مهم توجه بیشتری داشته باشند، امروز در کشور ما شرکت های دانش بنیانی در زمینه نفت و پتروشیمی وجود دارد که از شرکت ها و سازنده های خارجی نه تنها برابر، بلکه جلوتر نیز هستند و می توانند تعداد زیادی از جوانان این منطقه را جذب کنند.
گفتنی است در این جلسه مدیران عامل شرکت های پتروشیمی برای کمک به ایجاد اشتغال و توسعه صنایع پایین دستی منطقه اعلام آمادگی کرده و تصمیماتی اخذ کردند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399