شنبه, 09 آذر 1398 ساعت 13:20
کد خبر: 64557

قطعی و بلاتکلیفی اینترنت خطوط تلفن همراه خوزستان و سیستان و بلوچستان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به‌ رغم اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در سراسر کشور، همچنان اینترنت خطوط تلفن همراه دو استان جنوبی خوزستان و سیستان و بلوچستان قطع است و هیچ اطلاعی از زمان اتصال آن‌ها وجود ندارد.

پس از ناآرامی‌ها در پی افزایش قیمت بنزین، از 25 آبان‌ماه اتصال خطوط تلفن ثابت و تلفن همراه به اینترنت در سراسر کشور قطع شد. پس از پنج روز از قطع اینترنت، اتصال خطوط تلفن ثابت به این شبکه آغاز شد و اکنون  تمامی استان‌ها به اینترنت تلفن ثابت متصل هستند.
در دوم آذرماه‌جاری پس از آغاز اتصال اینترنت خطوط تلفن ثابت، اتصال خطوط تلفن همراه به اینترنت از 9 استان کلید خورد و تا روز گذشته تعداد استان‌های برخوردار از اینترنت تلفن همراه به 29 استان افزایش یافت.
تنها دو استان باقی مانده است که همچنان از اینترنت خطوط تلفن همراه محروم هستند. این استان‌ها خوزستان و سیستان و بلوچستان هستند که همچنان اینترنت آن‌ها قطع بوده و هیچ مرجعی از زمان اتصال این دو استان به شبکه اینترنت اطلاعی در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399