دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 09:53
کد خبر: 63826

حضور شرکت ایمن گستران محیط در ششمین نمایشگاه پدافند غیرعامل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ششمین نمایشگاه پدافندغیرعامل روز شنبه  18 آبان ماه  98 با حضور سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در نمایشگاه بین المللی تهران  افتتاح  گردید.

در این نمایشگاه که بیش از ۲۰۰ شرکت دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند، شرکت ایمن گستران محیط ، مجری تخصصی طرح های پدافند غیر عامل حضور یافته و توانمندی های خود را ارائه می کند.
این شرکت با داشتن دو گواهینامه رتبه ۱ در حوزه پدافند غیر عامل از سازمان مدیریت برنامه ریزی ریاست جمهوری و سازمان پدافند غیر عامل کشور فعالیت خود را هم راستا با سیاست های کلان کشور در زمینه های مطالعات پایه و طراحی مفهومی
مکان یابی ، نیازسنجی و چندمنظوره سازی زیرساخت ها، تدوین طرح جامع پدافندغیرعامل استان ها و شهرها،
مطالعات و طراحی معماری و تاسیسات سازه های امن و استحکامات، مطالعات و طراحی ابنیه و تاسیسات مجموعه های صنعتی و غیرنظامی، نظارت بر پروژه های مطالعاتی پدافندغیرعامل، تدوین دستورالعملها و شیوه نامه های تخصصی پدافند غیرعامل، برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی تخصصی پدافندغیرعامل مشاوره و پیاده سازی نظام مدیریت بحران و تدوین دستورالعمل های تخصصی طراحی و برگزاری مانورهای تخصصی مدیریت بحران بر اساس نوع فعالیت انجام می دهد.
این نمایشگاه تا 21 آبان  ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران  برپا است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399