چهارشنبه, 15 آبان 1398 ساعت 16:37
کد خبر: 63665

همایش برند سازی در سالن های زیبایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نخستین همایش مدیریت برند سازی و مشتری مداری در سالن های مراقبت و زیبایی در هتل استقلال برگزار می شود .

به گزارش دبیرخانه همایش ؛ سعید اصفهانی دبیر اجرایی مراسم با اعلام این خبر افزود : اکثر سالن های زیبایی به دلیل عدم فراگیری آموزش های نوین در حوزه استانداردهای تبلیغات، جذب و مدیریت مشتریان، نحوه صحیح برندسازی و همچنین اجرای صحیح امور حقوقی و قراردادی پرسنل خود در درون آرایشگاه، متحمل ضرر و زیان فراوان شده اند و بعضا مجبور به ترک میدان رقابت شده اند.
اصفهانی افزود : پیش از این مقوله برند و برندینگ زیرمجموعه علم مارکتینگ و بازاریابی به حساب می‌آمد، اما در دهه اخیر در کشور‌های توسعه یافته، برند به عنوان یک مقوله مستقل و کرسی دانشگاهی در جهان مورد توجه قرار گرفته است که موسسه آموزش عالی آزاد فناوران حکیم در راستای استقرار رفتار سازمانی و تفکر سیستمی در واحد های صنفی و بنگاه های زودبازده و رونق تولید برپایی مراسم را در دستور کار قرارداد.
دبیر اجرایی اظهار داشت: آموزش نکات کلیدی مدیریت در جهت توسعه تجاری واحد های صنفی ، تاثیر برند سازی تجاری در رونق کسب وکار سالن های مراقبت و زیبایی و ارایه تکنیک های مشتری مداری نوین از مهم ترین اهداف این همایش است که امیدواریم موجب کارآفرینی ، اشتغال زایی و بهبود فعالیت های تجاری مدعوین گردد.
اصفهانی خاطرنشان کرد: همایش تخصصی فوق به آدرس اینترنتی fanavaranacademy.ir در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال جاری در هتل استقلال تهران برگزار می شود که علاقه مندان جهت ثبت نام و حضور می توانند به سایت فوق مراجعه کنند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395