یکشنبه, 21 مهر 1398 ساعت 11:57
کد خبر: 62891

اطلاعات تکميلي

  • مدیر عامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ در کنفرانسimat خبر داد:

رتبه دهم فولاد را در دنیا داریم اما به لحاظ‌ علمی عقب هستیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت ورق آرین پاژ،مدیر عامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ  محمد مهدی یارجانلی  گفت: در بحث نظام توزیع و سهم بازارهای بین‌المللی و همایشها و تورهای صنعتی متاسفانه به اندازه ظرفیتی که داریم رشد نکردیم. طرح بسیار مهم دیگری که از ۲ سال گذشته اعلام کردیم بحث هایپرمارکت تخصصی فولاد است که یک بازار بزرگ فولاد محسوب می‌شود. این قضیه راهکار بسیار خوبی برای مملکت خواهد بود تا افق ۵۵ میلیونی را بتوانیم محقق کنیم. راهکار ذکر شده علمی و بسیار مهم است و می‌توان گفت برآیند یک تجربه ۱۲ ساله در سطوح بالای صنعت فولاد و دو دهه بحث مطالعاتی مرتبط بازارها و فولاد کشورهای توسعه یافته و ایران است.

در حال حاضر درشرکت صنعت ورق آرین پاژ تعمیرات برون‌سازمانی حدود ۸۰ درصد کاهش یافته است. در خصوص تامین قطعات و تجهیزات تقریبا ۶۵ الی ۷۰ درصد را توانستیم پوشش مناسبی داشته باشیم. این نکته را باید گفت که برای شرکت‌های دیگر نیز این کار را چه در بحث طراحی و ساخت و چه تعمیرات فعالیت‌های خوبی داریم.
ما در حال حاضر با بیش از ۶ دانشگاه مطرح در سطح کشور و استان همکاری می‌کنیم و حدود ۵ شرکت دانش‌بنیان هم در کنار ما قرار گرفته‌اند. همه این توفیقات در شرایطی است که این شرکت در سال 94در همین راستا از در آستانه تعطیلی بود اما با حمایت سهامداران و تلاش و همت پرسنل و بعضا"مسئولین ملی و استانی به یک شرکت بسیار پویا رسیده است. و نیاز به حمایت برای رسیدن به ظرفیت اسمی و توسعه و کارهای بیشتر وجود دارد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399