شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 14:28
کد خبر: 62532

بازدید معاون وزیر نفت از پروژه فاز 2 شرکت پتروشیمی جم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت توسعه پلیمر پاد جم که پروژه فاز 2 پتروشیمی جم بشمار می آید بازدید کرد و با مجموعه مدیریت پتروشیمی جم و توسعه پلیمر پاد جم به گفتگو نشست.

بهزاد محمدی ، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفر خود به عسلویه ، شامگاه سه شنبه ، 9 مهر ماه سال جاری در محل شرکت توسعه پلیمر پاد جم که به عنوان پروژه فاز 2 پتروشیمی جم از آن یاد می شود حضور یافت و ضمن بازدید از سایت این پروژه ، در جلسه ای با حضور محمد رضا سعیدی ، مدیر عامل پتروشیمی جم ، داود جعفری فر ، مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پاد جم و تنی چند از مدیران و پیمانکاران این پروژه به بحث و تبادل نظر در خصوص روند پیشرفت کار پرداخت.
پتروشیمی جم
محمدی ضمن اشاره به پیشینه درخشان پتروشیمی جم در صنعت پتروشیمی کشور گفت : شرکت پتروشیمی جم همواره در رده اولین ها و برترین ها است. 
وی همچنین پروژه ABS را پروژه ای مهم در تنوع سبد محصولات پتروشیمی جم خواند و ابراز امیدواری کرد که در بازدیدهای آتی از این پروژه پیشرفتهای قابل توجهی قابل مشاهده باشد.
شرکت توسعه پلیمر پادجم مجری طرح تولید ABS/Rubber به عنوان فاز 2 شرکت پتروشیمی جم در سال 94 تاسیس شد. این طرح در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس - عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار در حال احداث بوده و برای تولید ۲۰۰،۰۰۰ متریک تن ABS در سال و ۶۰،۰۰۰ متریک تن Rubber در سال را برنامه ریزی شده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399