چهارشنبه, 10 مهر 1398 ساعت 11:31
کد خبر: 62453

گل گهر از غبار، 119 هزار تن کنسانتره تولید کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تولید کنسانتره سنگ آهن در بزرگ ترین تولیدکننده این ماده معدنی در ایران طی نیمه نخست امسال، از مرز 8.1 میلیون تن گذشت. گل گهر طی این مدت 119هزار تن کنسانتره از غبار تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه 98 میزان تولید کنسانتره سنگ آهن گل گهر از 8.1 میلیون تن عبور کرد. این میزان تولید 4درصد بیش از تولید مدت مشابه سال گذشته است.
از سوی دیگر تولید گندله سنگ آهن در این شرکت نیز به مرز 6.1 میلیون تن رسید که بدین ترتیب مجموع تولید محصولات در شرکت گل گهر به بیش از 14.2 میلیون تن رسید. این رقم 2درصد بیش از عملکرد نیمه نخست سال گذشته است.
از سوی دیگر این شرکت در نیمه نخست امسال توانست 119هزار تن کنسانتره سنگ آهن از "غبار" این ماده معدنی تولید کند که مربوط به ماه های مرداد و شهریور بوده است.
طی شش ماه سال جاری رشد سرانه تولید در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از 16هزار تن عبور کرد که رشد 2درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رسانده است در حالی که سرانه تولید شش ماه نخست سال قبل 15.7هزار تن بود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399