شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 14:53
کد خبر: 62234

اطلاعات تکميلي

  • مدیرعامل پتروشیمی خوزستان مطرح کرد؛

تامین مواد اولیه صنعت کلید و پریز در بورس کالا به جای واردات از آلمان و کره

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان گفت: سال گذشته تولید پلی کربنات را توسعه دادیم و از اواخر سال ۹۷ فروش صنعتی آن انجام و از اوایل امسال وارد بورس کالا شد که استقبال خوبی از این محصول صورت گرفت؛ به طوری که صنعت کلید و پریز که تا پیش از این مواد اولیه خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد در حال حاضر از پلی کربنات پتروشیمی خوزستان استفاده می کند.

رضا صالح‌احمدی در حاشیه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به اینکه این پتروشیمی فروش کالای خود را از طریق بورس کالا انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: سال گذشته تولید پلی کربنات را توسعه دادیم و از اواخر سال ۹۷ بود که فروش صنعتی آن انجام و از اوایل امسال وارد بورس کالا شد و استقبال خوبی از این محصول صورت گرفت؛ به طوری که صنعت کلید و پریز که تا پیش از این مواد اولیه خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد در حال حاضر از پلی کربنات پتروشیمی خوزستان استفاده می کند.
وی با تاکید بر مزایای این پتروشیمی گفت: یکی از مزایای پتروشیمی خوزستان، در دسترس بودن کالا است و نیازی نیست که در این شرایط اقتصادی از کشور ارز خارج شود و بیش از ۳ ماه وصول کالا، به طول بیانجامد.
وی عنوان کرد: در حال حاضر زمان تحویل سفارش به مشتریان در پتروشیمی خوزستان به دو روز رسیده است؛ یعنی ثبت سفارش در بورس کالا تا رسیدن محصول به مشتری، دو روز زمان می‌برد که این در صنعت کشور رکورد محسوب می‌شود.
صالح احمدی به دیگر مزایای این شرکت اشاره کرد و افزود: ما می توانیم برای مشتریان خود برای پرداخت مبلغ، شرایط اعتباری فراهم کنیم؛ همچنین اگر محصولات پتروشیمی خوزستان، در طول کار از لحاظ فنی مشکلی داشته باشد، تیم فنی پتروشیمی ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت بعد از گزارش در محل شرکت درخواست‌کننده حاضر و به مشکلات آنان رسیدگی می‌کند.
وی با بیان اینکه نمایشگاه ایران پلاست مهمترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در ایران و خاورمیانه است و فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های تولیدکننده بتوانند محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کنند، ادامه اداد: امسال با توجه به تاکیداتی که از سوی وزارت نفت و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس وجود داشت، تیم کاملی از مجتمع های تولیدی اعم از مدیران عامل، مدیران بازرگانی، کارشناسان و سایر عوامل، در این نمایشگاه حضور داشتند و به سوالات مشتریان خود پاسخ می‌دادند که یکی از نقاط عطف سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و به ویژه غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بود و می‌توانم بگویم از این منظر و مذاکرات متعدد و پاسخگویی به مشتریان نمایشگاه سیزدهم متفاوت از دوره های پیشین بود.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی خوزستان اضافه کرد: پتروشیمی خوزستان تنها تولید کننده پلی کربنات و اپوکسی‌ رزین در کشور است که از مشتریان خود دعوت کرد تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا بتوانیم به نیازهای مشتری پاسخ دهیم که به اعتقاد من گام مثبتی در راستای مشتری مداری است.
صالح احمدی به صنعت خودروسازی نیز اشاره و بیان کرد: صنعت خودروسازی نیز چراغ های ماشین های خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد که در چند ماه گذشته ملاقات هایی داشتیم و از آنها خواستیم تا از پتروشیمی خوزستان و محصولاتی که داریم بازدید کنند که پس‌از این بازدیدها در این صنعت نیز مصرف محصولات ما رو به افزایش است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399