چهارشنبه, 30 مرداد 1398 ساعت 23:56
کد خبر: 60518

اطلاعات تکميلي

  • بازدید سه ساعته مهندس ملارحمان از جشنواره فرهنگی گل‌گهر؛

اقتصاد گل‌گهر در خدمت توسعه سیرجان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور در جشنواره فرهنگی گل گهر و در یک برنامه ۳ ساعته از قسمت‌های مختلف این جشنواره بازدید و با برخی از غرفه داران و بازدیدکنندگان جشنواره گفتگو کرد و پس از بازدید کامل از غرفه‌های جشنواره، در جشن شبانه حضور پیدا کرد و دقایقی را به سخنرانی پرداخت.

وی سخنان خود را با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا آغاز کرد و گفت: خوشحال هستم که توانستم امشب خودم را به این برنامه و به جمع با صفای شما مردم عزیز سیرجان برسانم.
مهندس ملارحمان افزود: امیدوارم مجموعه گل‌گهر و همکاران بنده در این مجموعه با بسیج امکانات اقتصادی گل‌گهر بتوانند روز به روز باعث شادی، نشاط، توسعه فرهنگ و ارزش‌های فرهنگی اسلامی مردم عزیز سیرجان، کرمان و کل کشور باشیم.

گل‌گهر

لزوم تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت

مهندس ملارحمان همچنین با حضور در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با رئیس و معاونین این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
مدیرعامل گل‌گهر با بیان اینکه برای توسعه فرهنگی باید ارتباط بین دانشگاه و صنعت تقویت شود، گفت: دانشگاه آزاد باید دانشجویان نخبه و مستعد را شناسایی و به صنعت معرفی کند و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را در آنجا انجام دهند.
وی افزود: مطمئنا ارتباط صنعت با دانشگاه به نفع هر دو مجموعه هست و از همین روی، بایستی ارتباط خوبی بین دانشگاه آزاد و شرکت گل‌گهر برقرار شود و ما به هر طریقی از این موضوع استقبال می‌کنیم.

گل‌گهر

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395