دوشنبه, 28 مرداد 1398 ساعت 09:04
کد خبر: 60429

ناوگان موتوری موزعین شبكه پستی كشور نوسازی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت ملی پست، مدیرعامل نیرومحرکه و مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران، از ناوگان موتوری موزعین و لوگوی جدید شرکت ملی پست، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست این مراسم در آستانه عید غدیرخم، روز گذشته در محوطه ساختمان اداره کل تجزیه و مبادلات، با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست، تعدادی از اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان شرکت و نیز مدیران شرکت نیرومحرکه و بانک قرض الحسنه مهر ایران از ناوگان نوسازی شده موتوری موزعین و نیز آرم و لوگوی جدید شرکت پست رونمایی شد.

در این مراسم پس از پرده برداری از لوگوی جدید شرکت ملی پست، حسین نعمتی طی سخنانی گفت: شبکه پستی کشور رسالت و مأموریت بزرگ، یکتا و روبه رشدی در ارائه خدمات به اقصی نقاط کشور دارد.

رئیس هیئت مدیره گفت: برای پایداری و استمرار در انجام این رسالت دشوار، همواره نیاز به نوسازی و بهسازی ناوگان و پشتیبانی مستمر در  انجام خدمات وجود دارد.

وی افزود: در سال رونق تولید و با استفاده از توان داخلی صنعت کشور، با همکاری شرکت نیرومحرکه و بانک قرض الحسنه مهر ایران، بیش از دو هزار دستگاه موتورسیکلت متعلق به ناوگان توزیع پست نوسازی شد و این تازه آغاز همکاری در این زمینه است.

نعمتی اظهار امیدواری کرد که در ادامه این همکاری طی سال آینده بتوانیم این ناوگان را به موتورهای برقی نیز مجهز کنیم که موضوع مهمی برای کلان شهرهای ما از نظر کاهش آلایندگی و ارتقای کیفیت حمل و نقل است.

وی ضمن تأکید بر اینکه در فرآیندهای خدمات پستی، فرآیند توزیع مهمترین قسمت است، شرایط واگذاری موتورسیکلت ها به بخش توزیع سراسر کشور را در چهار فاز تعریف کرد و افزود: در فاز نخست استان تهران و در فازهای بعد موتورسیکلت ها به کلان شهرها و سایر استانها واگذار خواهد شد.

نعمتی در توضیح ضرورت تغییر لوگو و نشان شرکت نیز اظهار کرد: ما چون یک شرکت خدمات رسان هستیم همواره باید در حال بهبود و نوسازی باشیم و این تغییر برند و نشانه بخشی از این کار است.

وی افزود: در کنار تحول در سایر ارکان پست این تغییر صورت پذیرفته است و من امیدوارم که تحولات تازه در این زمینه ها در نهایت منجر به بهبود خدمت رسانی و جلب رضایت مردم و شهروندان شود.

مدیر عامل ادامه داد: لوگو و نشانه جدید ما خیلی ساده تر، شکیل تر و دارای مفهوم شده و امیدواریم مورد توجه مردم قرار گیرد و به خدمت رسانی بهتر ما کمک کند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395