سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 12:24
کد خبر: 59098

احتمال از سرگیری پرواز‌های مسافری از فرودگاه پیام

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام از تصمیم گیری در خصوص از سرگیری پرواز‌های مسافری از فرودگاه پیام  در جلسه هیئت دولت روز چهارشنبه خبر داد.

نادر ثناگومطلق در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه پیام در خصوص سرنوشت پرواز‌های مسافری فرودگاه پیام گفت: قرار شد یک هفته پس از تصویب هیئت دولت پرواز‌های مسافری فرودگاه پیام از سر گرفته شود که فردا چهارشنبه دوم مرداد این موضوع در جلسه هیئت دولت مطرح خواهد شد.
فرودگاه بین المللی پیام

ثناگو افزود: اگر با این موضوع موافقت شود پرواز‌ها در مسیر کرج-کیش و کرج-مشهد از سر گرفته خواهد شد و در ادامه مسیر‌های پروازی بیشتر می‌شود.
وی در خصوص تعداد پرواز‌های احتمالی هم اعلام کرد: این موضوع هم باید با توجه به ظرفیت شرکت‌های هوایی حاضر در فروگاه بررسی شود.
پرواز‌های مسافری فرودگاه پیام از مهرماه سال قبل برای اولین بار آغاز شد، اما با وقوع حادثه برای بوئینگ ۷۰۷ در نزدیکی این فرودگاه، این پرواز‌ها تا بهبود وضعیت تجهیزات ایمنی پیام به حالت تعلیق در آمد.

منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395