سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 10:45
کد خبر: 59084

مشکل تهویه ایستگاه مترو تئاتر شهر تا ۱۰ روز آینده برطرف می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: بهبود سیستم ایستگاه مترو تئاتر شهر در خط سه، در حال انجام است و تا ۱۰ روز آینده سیستم تهویه این ایستگاه بهبود خواهد یافت.

فرنوش نوبخت (مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه)، درباره نامناسب بودن سیستم تهویه ایستگاه مترو تئاتر شهر، گفت: نواقص سیستم تهویه مترو خط ۳ از قبل بوده است. ما یک شرکت بهره‌برداری هستیم و هر تجهیزاتی که ساخته و در اختیارمان گذاشته شود را استفاده می‌‌کنیم، اما بهبود سیستم ایستگاه مترو تئاتر شهر در خط سه، در حال انجام است و تا ۱۰ روز آینده سیستم تهویه این ایستگاه بهبود خواهد یافت. سیستم تهویه این ایستگاه ناقص است و رفع خرابی‌های آن در حال تکمیل است.
وی در ادامه درباره سیستم تهویه سایر خطوط متروی تهران افزود: خط ۷ از  یک سیستم جدید تهویه برخوردار است، در خطوط ۱ و ۲ هیچ مشکلی وجود ندارد، در خط ۴ تمامی ایستگاه‌ها تهویه هوا دارند. سیستم تهویه خط ۳ نواقصی دارد که رفع برخی از آنها به زودی محقق خواهد شد و برخی از نواقص که به قدیمی بودن تجهیزات مربوط است، رفع آن زمانبر خواهد بود. خط ۵ از سیستم تهویه برخوردار نیست.
مشکل تهویه ایستگاه مترو تئاتر شهر تا ۱۰ روز آینده برطرف می‌شود
نوبخت با بیان اینکه روزانه دوبار سطح سرویس‌دهی به مسافران بررسی می‌شود، تصریح کرد: روزانه ۲۰۸۶ اعزام از ایستگاه‌های مترو انجام می‌شود و ۱۸۰۰ هزار نفر از مترو استفاده می‌کنند، در نتیجه نیازمند یک سیستم منسجم در اداره مترو هستیم.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه درباره طولانی بوده ورود قطار به ایستگاه‌های خط ۳ نیز گفت: اکنون در این خط سرفاصله حرکت قطارها ۸ دقیقه است که در حدود ۲۰ ماه پیش این ساعت ۱۸ دقیقه بوده است. این خط از پایانه برخوردار نیست تا بتوانیم قطارهای بیشتری را در این خط تامین کنیم و با راه افتادن پایانه امکان کاهش این سرفاصله فراهم خواهد شد.
نوبخت درباره کمبود قطار در ایستگاه های مترو، به ویژه خط ۳ نیز گفت: کمبود قطار یک مساله کاملا بنیادی است و کمبود واگن داریم، اما مشکل تامین قطعات یدکی و نواقص عمرانی که از گذشته بوده است نیز بر مشکلات این خط افزوده است که با تلاش همکاران در حال رفع نواقص هسیتم تا سطح سرویس ها بهبود یابد.

منبع: ایلنا
محتوای بیشتر در این بخش: « هزینه های کشتی‌رانی در خلیج فارس بالا رفت احتمال از سرگیری پرواز‌های مسافری از فرودگاه پیام »

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

بازگشت به بالا

اخبار مرتبط