دوشنبه, 24 تیر 1398 ساعت 13:42
کد خبر: 58687

مشارکت لوازم خانگی پارس در رفع مشکل سیل زدگان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس با امضای تفاهمنامه ای با هلال احمر ایران مسئولیت تولید 10هزار دستگاه یخچال را برای مناطق سیل زده برعهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت لوازم خانگی پارس  با امضای تفاهمنامه‌ای میان شرکت لوازم خانگی پارس و هلال احمر، شرکت لوازم خانگی پارس 10 هزار دستگاه  یخچال برای ارسال به مناطق سیل زده تولید خواهد کرد.
 این تفاهمنامه در راستای حمایت از تولید ملی برای رفع نیازهای هموطنان آسیب دیده در سیل اخیر امضا شد. پیشتر هلال احمر مژده خریداری و ارسال لوازم خانگی برای خانواده های آسیب دیده را در برنامه تلویزیونی عصرجدید داده بود.
به دنبال تولید بخشی از یخچال ها با همکاری هلال احمر و برنامه عصرجدید اولین کامیون های حامل محموله های کمک به مناطق سیل زده به سمت استان های آسیب دیده روانه شد.

لوازم خانگی پارس
همزمان پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه کالا‌ها در مرحله اول توزیع خواهد شد، عنوان کرد: «در مجموع ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی تهیه شده و از امروز به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در مدت زمان دو هفته تا ۲۰ روز توزیع خواهند شد.»
رئیس جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه بر اساس اعلام استاندار و ستاد بازسازی مبلغی که برای این تعداد بسته لوازم خانگی هزینه شده ۵۵ میلیارد تومان است» گفت: « ۱۵۰ میلیارد تومان دیگر کمک مردم نزد هلال احمر است و برای رفع نیازمندی‌های مناطق آسیب دیده پنج استان گلستان، لرستان، مازندران و خوزستان و ایلام و استان‌هایی که به درجات کمتری آسیب دیده اند هزینه خواهد شد.»
در امر جمع آوری کمک های مردمی احسان علیخانی و برنامه عصرجدید که این روزها با اقبال مردمی در سیما روبه روست، مشارکت جدی داشتند. این برنامه با تهیه گزارش تصویری مفصل از مراحل تولید و انتقال لوازم خانگی برای هموطنان آسیب دیده تلاش کرده تا این امر خداپسندانه را به تصویر کشیده و در معرض دید مردم قرار دهد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395