سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 14:22
کد خبر: 56972

سیدحسن خمینی: ما نباید بر کارهای ناممکن پافشاری کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سید حسن خمینی گفت: ما نباید بر کارهای ناممکن پافشاری کنیم، ما باید واقعیت را کنترل و مدیریت کنیم؛ چرا که نفی آن نفی خودمان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در دیدار با وزیر، معاونان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از گذشته عبرت بگیرید و اگر کار اشتباهی کرده‌اید آن را تکرار نکنیم. واقعیت را باید مدیریت کرد، چرا که نفی آن نفی خودمان است.
وی با بیان اینکه در حوزه ارتباطات باید بر گذشته دقت کنیم، اظهار کرد: ما نباید بر کارهای ناممکن پافشاری کنیم. نمی‌گویم با واقعیات کنار بیاییم اما باید آن را کنترل کنیم. از کارهای خوب نیز باید پند بگیریم که از موارد خوب آن در حوزه ارتباطات، جوانگرایی است که پس از ٤٠ سال رخ داده و امروز شاهدیم که از این رو، مجموعه وزارت ارتباطات از سایر مجموعه‌ها توانمندتر است.
یادگار امام با تاکید بر اینکه یکی از موارد مهم در تاریخ انقلاب، اتکاء به جوانان است، گفت: بر این امر نقاط ضعفی هم مترتب هست، اما اگر این عامل نبود، حرکتی ایجاد نمی‌شد. اگر نیروی جوان را به فکر واداریم و حتی تصمیم‌گیری را به آنان واگذار کنیم، نه اینکه آنان را ابزار کنیم، از مشکلات فعلی عبور می‌کنیم.

منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395