دوشنبه, 29 بهمن 1397 ساعت 04:00
کد خبر: 53478

جایزه دلواپسان برای وریا غفوری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

این جماعت سالبریتی هم دکّان دو‌ نبش جالبی باز کرده‌اند و هر روز یک موضوعی را از زلزله، سیل، مدرسه کپری، قانون سن ازدواج دختران، قیمت مرغ و‌ گوشت و امثال آن را پیدا می‌کنند و بابت حقوق شهروندی، فشار معیشتی به مردم، فعالیت دستگاه دیپلماسی کشور و امثال آن توئیت می‌زنند یا مصاحبه می‌کنند.

بعضی از اینها در حالی دم از‌ مشکلات مردم و‌ ناکارآمدی دولت می‌زنند که فرزندان دلبندشان برای داشتن پاسپورت غیر ایرانی در کشور های اروپایی و‌ امریکایی زایانده می‌شوند.
یا بعضی از این حضرات پِنت هاوس چند ده میلیاردی در ارتفاعات شمال تهران دارند.
یا اشتقلال و پرسپولیس‌شان در یک سال بیش از ۶۰میلیارد تومان خرج روی دست بیت المال گذاشته اند و‌ حالا یادشان می‌افتد که مردم تحت فشارند.
البته حرف زدن و نظر دادن به برکت انقلاب اسلامی آزاد است و‌ وقتی پمپئو، جان بولتن، مریم رجوی و رضا نیم‌پهلوی می‌توانند در مورد مردم و کشور ایران لاطائلات ببافند. ورزشکاران و هنرپیشگان عزیز و دوست داشتنی ما که برایت اظهار نظر جای خود دارند اما به هرحال عقل و ‌منطق هم‌ می‌گوید کشورداری مثل پیستون راست تیم فوتبال استقلال نیست و با دیریبل‌زنی هافبک سابق تیم‌ ملی فرق دارد.
حالا از اینها که بگذریم اخیراً وریا خان غفوری بعد از فرمایشاتی که در دفاع از علی کریمی در مقابل محمدجواد ظریف کرده و در مذمت مسئولین مسائلی را بیان داشته، بعد از شکستن بینی مبارک در بازی با تراکتورسازی در مصاحبه‌ای به خبرنگار گفته است که بابت حرف حقی که زده از‌ کسی نمی‌ترسد.
که اینجانب مازان به ایشان عرض می‌کنم: پسر گلم معلوم است که نباید بترسی اتفاقاً باید منتظر قدرشناسی‌ و‌ جوایزی از طرف دلواپسانی باشی که ردپایشان در ایجاد بحران اقتصادی از جبهه داخل بر کشی پوشیده نیست و همه آنها هم مثل جناب عالی دولت را مقصر قلمداد می‌کنند و این روزها به دنبال استعفا و یا عزل رئیس جمهوری هستند که سال گذشته بیش از ۲۴‌میلیون رأی مردم را دریافت کرده است.
وریا جان تو‌ چرا بترسی، مازان باید بترسد که جرأت کرده است به تو انتقاد کند؛ و الّا حمله به ظریف که این روز ها برای مخربین داخلی اقتصاد کشور به یک عادت پسندیده تبدیل شده است.
در این روزها دفاع از دولت و FATF و پالرمو کار خطرناکی است که شکر خدا شما و آقای علی کریمی آنقدر عقل دارید که وارد این گونه خطرات نشوید.

مازان

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395