چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 11:37
کد خبر: 30187

ویژه‌نامه اقتصادی دهه فجر انقلاب (2)

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

صدیقه فرشی جلالی

عصر اقتصاد: مجموعه‌ای که پیش‌ روی شماست، دومین ویژه‌نامه دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی در سال 1396 یعنی پایان سی‌ونهمین سال انقلاب و آغاز 40 سالگی جمهوری اسلامی ایران است.

حجم بالای مطالب دریافتی از نهادهای دولتی و موسسات اقتصادی ما را بر آن داشت که ویژه‌نامه امسال را در دو مجلد تقدیم یاوران همیشگی روزنامه عصر اقتصاد بکنیم. این اقبال چشم‌گیر را مدیون لطف الهی و عملکرد حرفه‌ای و مسئولانه همکاران روزنامه عصراقتصاد هستیم که به دور از مناسبات ناسالم معمول شده در ایام اخیر فعالیت‌های رسانه‌ای و وفاداری به اقتصاد ملی و منافع واقعی مردم پای فشرده‌اند و از تحدیدات و تهدیدات پروا نکردند و به قول شهید رجایی زبان گویای مردمی شده‌اند که «نه دارند و نه زبان گفتن دارند».

این مجلد تصویر خلاصه‌ای است که از موفقیت‌های دولت دوازدهم در شش ماه تلاش برای خدمت به مردم، در حالیکه همگان واقفیم که استقرار دولت دوم حسن روحانی به مزاج خیلی‌ها در داخل و خارج خوش نیامده است و تلاش‌های مذبوحانه‌ای‌ برای ایجاد اختلال در انجام وظیفه‌ی دولت مردان صورت داده‌اند.

تلاش هوشمندانه‌ی دولت مردان برای پیگیری اهداف خدمتی خود به جامعه در حین مقابله و خنثی‌سازی توطئه‌ها و کارشکنی‌ها، شرایط را برای یک خیزش مطلوب در سال طلایی 1397 فراهم کرده است، که امید است به فضل الهی مسیر توسعه آرمانی را برای امّ‌القرای مسلمین با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی فراهم ساخته‌اند.

از همه بزرگوارانی که در تأمین محتوای این ویژه‌نامه صمیمانه ما را یاری کرده‌اند، سپاسگذاریم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399