سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 16:32

مجامع چهارشنبه 2 مهر ماه 1399

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مهندسي فيروزا - نماد: تفيرو

 موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده 

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سیمان شمال ، مورخ 99/06/30 در محل شرکت سیدکو با حضور حامد اصل روستا مدیرعامل سیدکو به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد شرکت سیدکو و اعضاء هیئت مدیره شرکت سیمان شمال تشکیل گردید، در ابتدای جلسه اصل روستا از زحمات صفریان در طول دوران تصدی در شرکت سیمان شمال تقدیر و تشکر نمود و ضمن خوش آمد گویی به انوشیروان باقری ، ایشان را به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان شمال معرفی نمودند، باقری بیش از بیست سال سابقه فعالیت موثردر صنعت سیمان را در کارنامه خود دارد.

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سیمان فیروزکوه، مورخ 30 شهریور 99 در محل شرکت سیدکو با حضور حامد اصل روستا مدیرعامل سیدکو به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد شرکت و اعضاء هیئت مدیره شرکت سیمان فیروزکوه تشکیل گردید، در ابتدای جلسه اصل روستا از زحمات انوشیروان باقری در طول دوران تصدی در شرکت سیمان فیروزکوه تقدیر و تشکر نمود و ضمن خوش آمد گویی به ابراهیم معدن پیشه، ایشان را به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان فیروزکوه معرفی نمودند، معدن پیشه بیش از بیست سال سابقه فعالیت موثردر صنعت سیمان را در کارنامه خود دارد.

ایران در ۵ ماهه ابتدایی امسال اقدام به صادرات بیش از ۴ هزار و ۵۲۷ تن انواع پوشاک به ارزش ۳۵ میلیون و ۱۹۰ هزار دلاربه ۲۹ کشور جهان کرده است.

شرکت سرمایه‌گذاری استان مازندران با سرمایه ۱۸۸,۵۷۲ میلیارد ریال با نماد «وسمازن» به عنوان بیست و پنجمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 13:52

شاخص بورس ۱۳ هزار واحد کاهش یافت

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش۱۳ هزار واحدی در یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد ایستاد.

وزیر بهداشت گفت: به‌دلیل رعایت‌نکردن اصول بهداشتی در برخی قسمت‌‌ها شعله‌‌های جدیدی از کرونا و موج سوم بیماری را در برخی نقاط کشور می‌‌بینیم.

دومین جشنواره مدیریت دانش همراه اول با شعار «همراهی از جنس تحول در دانش، نوآوری و دیجیتال» برگزار شد.

تعدادی از معادن کوچک مقیاس نظیر معادن مس سرخ، مرمریت رودشور، سیلیس کوه آشتی و بال کلی پیش چنگ گیسور به چرخه تولید از دستآوردهای مهم طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس در نیمه نخست سال جاری بوده است.

طرح یارانه دستمزد که از سال گذشته در مناطق کم برخوردار کشور در حال اجراست، توانسته منجر به جذب ۶ هزار و ۷۵۲ نفر شغل اولی با سقف سنی ۳۵ سال شود.

صفحه 1 از 5356

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399