دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز با سفر به شهرستانهای غرب استان تهران با خانواده جان باختگان حوداث آبان ماه سال جاری دیدار کرد.

چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 19:10

اهميت وكالت‌های معاضدتی و تسخيری

حق داشتن وکیل و برخورداری از آن در همه مراجع قضایی در شمار حقوق بنیادین و اساسی مردم موضوع اصل 35 قانون اساسی و همچنین در شمار حقوق شهروندی آحاد ملت موضوع مواد 58 و 63 منشور حقوق شهروندی است.

شاخص های مد نظر شورای هماهنگی اتحادیه ها و تشکل های روستایی و کشاورزی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی

مدیر کل بنادر و دریانوری سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به هیچ کشوری واگذار نشده است و استقلال این بندر را به هیچ شرکت و کشور خارجی واگذار نخواهیم کرد.

رییس بانک مرکزی گفت: از مردم می‌خواهیم دارایی خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند، زیرا در یک روز، نرخ ارز یک هزار تومان بالا رفته و یا یک هزار تومان کاهش می‌یابد.

بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای بار دیگر بر وظیفه بانک‌ها مبنی بر ارائه نسخه‌ای از قرارداد به تسهیلات گیرندگان پس از انعقاد و امضای قرارداد اعطای تسهیلات بانکی، تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به ثبت رکورد فروش هفتگی و تولید در این مجتمع زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات، اعلام کرد: صادرات محصولات پت بطری و نساجی ایران از سرگرفته شد.

اعضای «شورای هماهنگی سازمان ها، بنگاهی های اقتصادی و شرکت های مرتبط» با وزارت «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» در شرکت فولاد خراسان واقع در نیشابور تشکیل جلسه دادند.در دهمین نشست شورای هماهنگی، که با هدف هم افزایی شرکت ها و بنگاه های صنعتی و اقتصادی و سازمان های زیر مجموعه وزارت رفاه روز سه شنبه 19 آذرماه به میزبانی «مجتمع فولاد خراسان» برگزار شد، مهم ترین مسایل مبتلابه این مجموعه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شرکت پتروشیمی جم بعنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بورسی کشور، اقدام به استقرار نظام حاکمیت شرکتی در این شرکت و شرکت‌های تابعه خود کرده است.

چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 14:46

100 اتوبوس تهران ایرانولی شدند

تبلیغات متنوع محصولات جدید شرکت نفت ایرانول بر روی 100 بدنه اتوبوس های درون شهری شرکت اتوبوسرانی تهران اکران گردید.

صفحه 1 از 4576

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395