معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مطالعه انجام شده در مورد تبعات آلودگی هوا در هفت شهر بزرگ ایران نشان می‌دهد که سالانه ۲۹ هزار و ۵۰۰ نفر در این شهرها جان خود را بر اثر آلودگی از دست می‌دهند که این تعداد کشته شده‌، برابر با تلفات زلزله بم است.

وزیر امور خارجه با تاکید بر این که فروش نفت ایران توسط هیچ نهاد بین المللی تحریم نشده است،گفت: ایران متعهد به تصمیمات اتحادیه اروپا نیست و اروپا هم به دنبال تحمیل تصمیمات خود به هیچ عضو خارج از اتحادیه اروپا نیست.

همراه اول در «دوشنبه سوری» مردادماه تا ۱۰۰گیگابایت اینترنت هدیه می دهد که مشترکان یوسیم جایگاه ویژه تری در آن دارند.

دوشنبه, 28 مرداد 1398 ساعت 16:19

دو جوان در رودخانه کارون غرق شدند

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آبادان از فوت دو جوان ۱۴ و ۲۲ ساله شادگانی بر اثر غرق شدگی زیر پل سوم خرداد دارخوین در رودخانه کارون خبر داد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: از زمان آغاز طرح نسخه‌نویسی الکترونیک تاکنون نزدیک به ۸۰۰ هزار نسخه برای بیمه‌شدگان سازمان صادر شده است.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه روزانه ۲۵۰ تن تخم مرغ مازاد در کشور وجود دارد، گفت: تولید زیاد اجازه نمی دهد قیمت این کالا حتی به نرخ مصوب دولت برسد.

معاون اول رئیس جمهوری لازمه رونق بخش تولید و بهبود فضای کسب و کار را حذف مقررات و موانع دست و پاگیر دانست و تاکید کرد: در شرایط خطیر فعلی کشور باید مقررات دست و پاگیر که مانع فعالیت بخش خصوصی و رونق تولید داخلی است، حذف شوند.

بزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط وزارت اطلاعات منهدم شد.

وکیل مدافع جانباختگان واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در مورد حکم خاطیان این پرونده به ویژه مسوولان دانشگاه آزاد گفت: دادگاه در مرحله بدوی، رئیس واحد علوم تحقیقات و رئیس شرکت پیمانکار مهران گشت سبلان را به حبس تعزیری محکوم کرد.

 سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در مورد توقیف مجدد نفتکش آزاد شده آدریان به آمریکا هشدار داد.

صفحه 1 از 4254

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395