معاون نظارت و برنامه‌ریزی نظام پزشکی کشور با تاکید بر اینکه قانونی در رابطه با ایجاد محدودیت برای عمل‌های زیبایی نامتعارف در صورت وجود ندارد، گفت: اینکه یک نفر تا چه حدودی حق دارد، تغییر قیافه بدهد، باید با همکاری علما، حقوقدانان و همکاران مورد بررسی قرار بگیرد.

روحانی در پاسخ به عصر اقتصاد: درآمد آزادسازی قیمت حامل‌های انرژی به جیب مردم می‌رود

وقتی جریان زندگی به ریتمی ثابت و کند می‌رسد، آدم‌ها به دنبال راهی برای جبران این رخوت و روزمرگی می‌گردند. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توان برای چند ساعت خوش گذراند و یک هیجان واقعی را تجربه کرد، رفتن به شهربازی است. شهربازی‌ها با انواع وسایل‌ هیجان‌انگیز، متفاوت و جذاب، بهترین جایی هستند که می‌توانید یک تخلیه انرژی واقعی را تجربه کنید.در میان شهربازی‌های سرپوشیده تهران ، شهربازی فان تایم طرفداران زیادی دارد. یک شهربازی جدید با وسایل نو و متنوع که تفریحی به یادماندنی و جذاب را برایتان به وجود می‌آورد. بد نیست در زمان‌هایی از سال، بدنمان پذیرای مقداری آدرنالین باشد و این هیجان را آزاد کند. برای داشتن یک تفریح دل‌پذیر و دسته جمعی، می‌توان شهربازی سرپوشیده و بین‌المللی فان تایم را انتخاب کرد. اگر دوست دارید این شهربازی مجهز را بشناسید و درباره آن بیشتر بدانید، در ادامه با سفرزون همراه باشید:

عمارت فخر‌الدوله همان بنای گمشده بی‌نظیر در قلب گذشته تهران است. اگر همین الان از شما بخواهند با شنیدن واژه تهران، اولین کلمه‌ای که به ذهنتان خطور می‌کند را بگویید چه خواهید گفت؟ پایتخت ایران؟ کلان‌شهر؟ ترافیک؟ شلوغی؟ آلودگی؟ حال کمی به عقب برگردیم… تصور کنید صد سال پیش در همین تهران یا طهران ساکن هستید و همین سؤال از شما پرسیده می‌شود. جوابتان چه خواهد بود؟ آب‌هوای خوش؟ آب رودخانه کرج؟ باغ‌های انار؟ نوای موسیقی سنتی؟ ماشین دودی؟ البته جای شکرش باقی است که هنوز اماکن و جاهایی هستند که روح تهران قدیم را در خود دارند. تهرانی که در ۲۰۰ سال اخیر به واسطه پایتخت شدن و اهمیت یافتن، حوادث ریز و درشت زیادی را از سر گذرانده است. جغرافیایِ این شهر نیز شاهد دگرگونی‌های فروانی بوده است و آنچه که امروزه بعنوان اماکن تاریخی و گردشگری از آنها یاد می‌کنیم، آیینه تمام‌نمایِ این شهر است. یکی از این اماکن تاریخی عمارت فخرالدوله است. در ادامه برای آشنایی با این بنا با سفرزون همراه باشید:

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در آبادان گفت: فروش ایرانول  امسال به مرز ۳۵ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.    به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در شورای مدیران و مسئولین ایرانول درآبادان گفت: فروش ایرانول از ۲۱ هزار میلیارد ریال سال گذشته به مرز ۳۵ هزار میلیارد ریال در پایان سال جاری خواهد رسید.

در راستاي تحقق سياست هاي كلي نظام اداري ابلاغ شده از سوي مقام معظم رهبري درباره اهميت ارتقاي سلامت نظام اداري و ارزش‌هاي اخلاقي در آن، مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو محورهاي اساسي ارتقاي سلامت نظام اداري و مقابله با فساد در اين خودروساز را در سه سرفصل پيشگيري، نظارت و سنجش و پايش ميزان سلامت و فساد اداري ابلاغ كرد.

شرکت پتروشیمی ارومیه موفق به دریافت گواهینامه عدم آلایندگی از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست ایران شد‌.

روز گذشته بازدید از امرسان با هدف رونمایی از یک شرکت نوآور و بالنده در توسعه صنعتی همراه و همگام با تکنولوژی روز دنیا مورد بازدید اولیه نمایندگان سازمان ملل قرار گرفت.

رئیس جمهوری گفت: افتخار ما تنها دانش پزشکی ما نیست، افتخار ما تنها داروسازی کشورمان نیست. افتخار ما تنها بخش تشخیص بیماری‌های ما نیست. افتخار ما تحصیلات سطح بالای پزشکان ما نیست، افتخار ایثار و فداکاری پزشکان ما است، اخلاق پزشکی آنها عمل پزشکی و بر فناوری کشور ما پیشگام است و این ایثار و فداکاری و اخلاق پزشکی است که به مردم ما آرامش می‌دهد.

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در گزارشی اعلام کرد روزانه حدود ۴۰۰ میلیارد دلار مواد غذایی پیش از این که به فروشگاه‌ها برسند، از بین می‌رود.

صفحه 1 از 4430

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395