یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 13:45
کد خبر: 65986

بیانیه فراکسیون اهل سنت در محکومیت ترور سردار سپهد سلیمانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس طی بیانیه‌ای اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس در محکومیت اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی را به شرح زیر قرائت کرد:
بسم الله الرحمن الرحیم
هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شده اند مردگانند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.
تاریخ ایران شاهد جنایت های متعدد از سوی آمریکا است و در کارنامه این حکومت ضد بشری، اشغالگر، تروریست و ضد اسلام جز سیاهی و کشتار و دخالت در امور سایر کشورها وجود ندارد. جنایات اخیر آمریکا در به شهادت رسیدن فرزند برومند ایران سردار رشید اسلام و فرمانده بی بدیل مقاومت اسلامی سپهبد سردار قاسم سلیمانی نشان داد که همه شعارها و ادعاهای این رژیم ضد بشری در مخالفت با داعش و تروریسم ادعایی بیش نبوده و این حکومت جز ناامنی، ترور، خشونت و نابودی جهان اسلام خواسته ای ندارد.
ما نمایندگان اهل سنت مجلس همچون همه مسلمانان آزاده جهان و در کنار ملت های ایران و عراق، ضمن تسلیت شهادت سردار سرافراز سپهبد سلیمانی و ابومهدی مهندس به محضر فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری و همه آزاده های جهان و محکومیت شدید این جنایت تروریستی از سوی آمریکای جهان خوار، بر حمایت از مقاومت اسلامی به عنوان تنها راه نجات امت اسلام از شر صهیونیسم جهانی و آمریکای جنایتکار تاکید و از همه نمایندگان مجلس و همه نمایندگان کشورهای اسلامی می خواهیم تا با حضور ذلت بار آمریکا در سرزمین های اسلامی پایان داده و در کنار فرزندان راستین اسلام و اعضای جبهه مقاومت اسلامی تحت زعامت و رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای در همه کشورهای اسلامی علیه آمریکا، اسرائیل و همه متحدان جنایتکار آن ها ایستاده و به یاری دین خدا در مقابل ظالمان و اشغالگران اقدام کرده و از همه رزمندگان با ایمان مقاومت در سراسر جهان حمایت کنند.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399