مجلس

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس طرح شفافیت آرا نمایندگان را بررسی می‌کند.
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه 31 شهریور) در نهمین جلسه شورای هماهنگی روسای کمیسیون‌ها و هیئت رئیسه مجلس، با اشاره به اهمیت جایگاه نفت و گاز برای توسعه همه جانبه کشور، گفت: در مجموعه حکمرانی کشور، تکلیف ما با موضوع نفت و گاز هنوز روشن…
عملیات فرازآوری و آزمایش‌های تولیدی چاه شماره 10 طرح توسعه میدان نفتی دانان با موفقیت و با نرخ تولید 2200 بشکه در روز اجرا و به عنوان اولین چاه حفر شده در طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان دانان، رسماً به نمایندگان بهره ­برداری و نظارت شرکت نفت مناطق مرکزی…
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ۳۱هزار میلیارد تومان اعتبار برای طرح تأمین کالاهای اساسی ویژه اقشار آسیب‌پذیر اختصاص یافت.
نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: تراکم و انباشت مشکلات مزمن اقتصادی، معیشتی، نارسایی‌های فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی که همه برخواسته از کاستی‌ها و ضعف‌های مدیریتی و اجرایی در دولت و کمبودهای نظارتی مجلس قبلی بوده است، بار مشکلات زیادی بر دوش مجلس یازدهم قرار داده.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دیدار با عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خواستار توجه ویژه مجلس به صنایع دانش بنیان و پیشرفته کشور وکمک به ارتقاء سطح اقتصاد دانش بنیان در کشور شد
رئیس کمیسیون اقتصادی نحوه عرضه خودرو در بورس را تشریح کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «ترامپ» رئیس جمهور شود یا «بایدن»، هیچ فرقی در سیاست اصلی ضربه زدن به ملت ایران حاصل نخواهد شد، پس لازم است روی قوی شدن ملت ایران تمرکز کنیم.
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس می‌گوید در صورت تداوم عملکرد فعلی ایمیدرو، طرح تحقیق و تفحص از این سازمان با کمک کمیسیون صنایع و معادن مجلس کلید خواهد خورد.
سه شنبه, 25 شهریور 1399 ساعت 15:45

مجامع چهارشنبه 26 شهریورماه 1399

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لبنيات پاستوريزه پاک - نماد: غپاک موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29
سه شنبه, 25 شهریور 1399 ساعت 11:29

بورس انرژی باید رونق بگیرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سوال بنده این است که چرا بورس انرژی ما تاکنون آن طور که باید و شاید رونق نگرفته است، گفت: باید تغییراتی در این زمینه حاصل شود و همچنین در بحث خام فروشی هم باید تغییراتی لحاظ شود.
قالیباف با تاکید بر مدیریت و تنظیم حرفه‌ای بازار سرمایه تاکید کرد که مجلس با جدیت پیگیر تقویت و تثبیت بازار سرمایه به عنوان منبع تامین مالی است.
دوشنبه, 24 شهریور 1399 ساعت 14:08

قالیباف: مجلس پیگیر تقویت بورس است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با جدیت پیگیر تقویت و تثبیت بازار سرمایه به عنوان منبع تامین مالی است.
نائب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح‌های حمایت از مسکن کنار مالیات بر خانه‌های خالی و دوفوریتی جهش تولید مسکن با هدف جلوگیری از احتکار و گرانفروشی‌ها اجرا می‌شود.
رئیس مجلس با اشاره به بررسی وضعیت بازار سرمایه در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.
به گفته نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم پیگیری‌ها برای بازگشایی فرودگاه چابهار را از طریق سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آغاز شده است.
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیین نامه داخلی مجلس به طور اساسی اصلاح خواهد شد که این مسئله در دستور کار کمیسیون آیین نامه است.
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از هفتمین جلسه شورای هماهنگی با حضور رئیس مجلس، اعضای هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبر داد.
رئیس فراکسیون محیط ‌زیست و منابع طبیعی تاکید کرد: متاسفانه شرایط صید شیلات چه در حوزه خزر و چه در خلیج فارس به هیچ عنوان رضایت‌بخش نیست و باید گفت طرح‌هایی که پیاده می‌شود به جای این‌که به نفع کشور باشد، بیشتر در جهت عکس این مسئله است.
نماینده اراک گفت: علیرغم شیوع ویروس کرونا مدارس باز شده و دانش آموزان ناچارند در کلاس‌های درس حاضر شوند، این درحالی است که برخی مدارس ضدعفونی نیز نشدند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.
رییس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن وارد دانستن ایرادات فنی به طرح ساماندهی شبکه‌های اجتماعی گفت: ما می‌توانیم با تکنیک‌هایی مثل هوش مصنوعی، آسیب‌های امنیتی و اخلاقی در بستر موجود را تا حدودی از بین ببریم.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به استان خوزستان با حضور و نظارت میدانی از پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به تحسین مدیران و کارکنان این پروژه ملی پرداخت و تاکید کرد که مجلس جلوی کسانی که بخواهند بر سراه پروژه‌های موفقی چون بیدبلند مزاحمت ایجاد کنند و این…
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بانک صادرات ایران، روند مطلوبی را در اصلاح ترازنامه خود دارد و با توجه به خروج آن از زیان‌دهی، امیدواریم این روند ادامه یابد.
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت بر روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا در آستانه تنظیم بودجه سال آینده و برنامه توسعه هفت ساله کشور بیشتر می‌شود.
رئیس مجلس ضمن محکوم کردن طرح سازش امارات با رژیم صهیونیستی، گفت: مجالس کشورهای اسلامی باید از تمامی اقدامات و ابتکارات پارلمانی برای مخالفت و ممانعت از این توافق ننگین استفاده کنند.
نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم از احتمال ورود کمیسیون مطبوعش به موضوع نوسانات اخیر بورس خبر داد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد: در بودجه سال ۹۹ هیچ مجوزی برای فروش نفت سلف وجود ندارد؛ بنابراین دولت مجوز فروش اوراق نفت سلف در روز یکشنبه ۲۶ مرداد را اعلام نماید.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آمادگی قوه مقننه برای تسهیل امور صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد و گفت: صندوق نوآوری با استفاده از عاملان خود در پشتیبانی از شرکت‌های دانش بنیان به خوبی عمل کرده و اگر برای وسعت کار خود نیازمند منابع دیگری باشد مجلس…
چهارشنبه, 22 مرداد 1399 ساعت 13:03

مجلس به مدرس خیابانی اعتماد نکرد

نمایندگان مجلس با ۱۴۰ رأی مخالف، ۱۰۴ رأی موافق و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۵۴ آرای مأخوذه با حضور حسین مدرس خیابانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.
صفحه 1 از 61

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399