سازمان برنامه بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه مجوز ارائه امکانات رفاهی اعم از نقدی و غیرنقدی به بازنشستگان و مستمری بگیران را صادر کرد.
سازمان برنامه اعلام کرد با تصویب اسناد آمایش ۳۱ استان‌ کشور برای نخستین بار در نظام برنامه‌ریزی توسعه سرزمینی کشور، برنامه‌ریزی از پایین به بالا تجربه خواهد شد.
شنبه, 31 خرداد 1399 ساعت 10:13

کمک معیشتی کرونا امشب واریز می شود

چهارمین مرحله کمک حمایت معیشت کرونا امشب ساعت ۲۴ برای سرپرستان خانوار حدود ۳ میلیون نفر واریز خواهد شد.
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه می گوید واقعیت این است ما غیر از اینکه برنامه‌ای را به عنوان برنامه ششم توسعه تعریف کردیم که اقتضائات بعد از تحریم فرصت را برای اجرای دقیق آن کمی تغییر داد بلافاصله برنامه جایگزینی برای اداره کشور در شرایط تحریم…
معاون رئیس جمهور اعلام کرد: امسال تا ۱۰ هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان اختصاص دادیم که نیاز بیشتری دارد اما بازنشستگان نگران نباشند ما به این بخش پر انرژی و فاخر توجه داریم.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: نرخ بیکاری در کشورمان در یک دهه اخیر از ۱۲.۳ به ۱۰.۷ درصد کاهش یافته است.
در راستای استفاده از افزایش امتیاز تا ۵۰ درصدی فوق‌العاده کارکنان، سازمان برنامه و بودجه به بانک‌ها و شرکت‌های دولتی وابسته به دولت هشدار داده که مراقب باشند بار مالی جدیدی در این رابطه ایجاد نشود که در غیر این صورت مسئولیت آن به عهده خود دستگاه خواهد بود.
شنبه, 10 خرداد 1399 ساعت 09:39

«اجازه فروش یک قطره نفت را نداریم»

به گفته رئیس سازمان برنامه بودجه با وجود تحریم«بی‌نظیر» ایران در بخش نفت دولت در حال مدیریت توامان«تحریم‌های ظالمانه» و کروناست رئیس سازمان برنامه بودجه با بیان اینکه با یک تحریم بی نظیر در بخش فروش نفت مواجه هستیم تاکید کرد که کشور در حال مدیریت توامان تحریم های ظالمانه…
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خاش وعده داد که سوت قطار خاش به زاهدان در دهه فجر ۹۹ با افتتاح این پروژه بزرگ ملی به صدا در می آید.
محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در سفر به سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: طرح ریلی چابهار - زاهدان یکی از طرح‌های مهم دولت است که می‌تواند بندر اقیانوسی غیر تحریمی چابهار را به شبکه سراسری کشور متصل کند.
یک هزار و ۲۸۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات ریالی منابع یک میلیارد یورویی صندوق توسعه ملی به صندوق بیمه بیکاری سازمان تامین اجتماعی تخصیص یافت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه روز گذشته در جلسه با نمایندگان مردم از عزم دولت و مجلس برای اداره کشور بدون تغییر بودجه 99 خبرداد.
چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 ساعت 13:49

ضوابط اجرایی بودجه سال ۱۳۹۹ ابلاغ شد

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: پس از تصویب در هیات وزیران، ضوابط اجرایی بودجه سال ۱۳۹۹ ابلاغ شد.
قمصریان از تحویل لیست یارانه بگیران برای دریافت وام یک میلیونی قرض الحسنه به بانک مرکزی خبر داد.
چهارشنبه, 27 فروردين 1399 ساعت 14:42

زمان واریز مرحله دوم یارانه کرونایی مشخص شد

قمصریان از پرداخت مرحله دوم کمک بلاعوض به ۳ میلیون خانوار در شنبه خبر داد.
چهارشنبه, 20 فروردين 1399 ساعت 15:18

متقاضیان وام یک میلیون تومانی ثبت‌نام کنند

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: متقاضیان وام یک تا دو میلیون تومانی می‌توانند بدون مراجعه به بانک‌ها در سایت هدفمندی یارانه درخواست خود را ثبت کنند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طبق مصوبه هیئت دولت، به همه یارانه‌بگیران با ضمانت حساب یارانه، یک میلیون تومان تسهیلات داده می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی با هدف همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد.
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ارایه گزارش عملکرد خزانه در سال گذشته به هیات دولت، اعلام کرد: نرخ بیکاری به ۱۰ درصد رسید.
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش ۱۵ درصدی سنواتی حقوق کارمندان دولت و ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم در سال ۹۹ خبر داد.
رییس سازمان برنامه و بودجه از کمک بلاعوض ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی خانوارهای کم بضاعت در چهار مرحله خبر داد که نخستین این کمک‌ها سه‌شنبه هفته جاری انجام می‌شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کمک‌های مالی دولت به مشاغل و خانواده‌های کم درآمد با توجه به شیوع کرونا را تشریح کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به آسیب‌ها و تبعات بیماری کرونا در کشور گفت: دولت بسته حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر و فاقد درآمد ثابت جامعه اختصاص داده است.
طبق ابلاغ رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، ۴۰۰ میلیارد تومان برای مقابله اثربخش با بیماری کرونا در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان تهران قرار گرفت.
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، گزارشی از وضع تحقق منابع و مصارف پیش‌بینی شده بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و اقدامات لازم در ماه پایانی سال در مورد مصارف ضروری، به شورای عالی ارایه نمود.
چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 09:57

متن بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور منتشر شد

متن بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور که در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب و برای تایید شورای نگهبان به عنوان "قانون بودجه ۱۳۹۹ کل کشور" به این شورا ارسال شده، منتشر شد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور از مشخص شدن نحوه افزایش حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خبر داد.
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در دفاع از بودجه 99 در صحن علنی مجلس با بیان اینکه تنها ۸.۵ درصد تکیه بر درآمدهای حاصل از فروش نفت در بودجه ۹۹ از افتخارات مجلس دهم است، تاکید کرد: این سومین سال تحریم بوده که در آن لایحه بودجه تنظیم…
بخشنامه افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری با دستور رییس جمهوری و توسط رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
محمدباقر نوبخت چهارشنبه شب در حاشیه جلسه ستاد بحران گیلان در جمع خبرنگاران در رشت افزود: در جلسه ستاد بحران، هواشناسی توضیحاتی را راجع به پیشگیری در روزهای گذشته داشت؛ با اندکی عملکرد بیش از آنچه پیش بینی می شد روبرو بودیم اما از اینکه بموقع به دستگاههای ذیربط هشدار…
صفحه 1 از 7

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399