یکشنبه, 22 دی 1398 ساعت 11:53
کد خبر: 66153

آقایان با این پنهان‌کاری حیثیت کشور را به سخره گرفتند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حسین مرعشی گفت: باید هم اصل حادثه مورد ارزیابی قرار گیرد و هم کسانی که سعی در پنهان کردن این حادثه داشتند و دیر مسئولیت پذیرفتند، پاسخگو باشند. آقایان با این پنهان‌کاری حیثیت کشور را به سخره گرفتند.

حسین مرعشی فعال سیاسی اصلاح‌طلب  در خصوص ابعاد حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: این حادثه از یک سو پیامدهای انسانی، اجتماعی و سیاسی بسیار مهمی دارد که در جای خودش بسیار مهم و قابل بررسی است، اما یک بعد مهم دیگری هم وجود داشت که جای سوال و تامل دارد، پنهان‌کاری و گزارش ندادن حتی به مسئولان عالی رتبه نظام است، در حالی که باید به مقام‌ها گزارش لحظه‌ای ارائه می‌شد.
وی افزود: از سوی دیگر پدافند ما باید بلافاصله مسئولیت حادثه را برعهده می‌گرفت و باعث استهزای کشور در رسانه‌های بین‌المللی نمی‌شد، این خطای دوم از خطای اول کمتر نیست.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه با اشاره به اهمیت ارزیابی دقیق از حادثه، تصریح کرد: حتما باید هم اصل حادثه مورد ارزیابی قرار گیرد و هم کسانی که سعی در پنهان کردن این حادثه داشتند و دیر مسئولیت پذیرفتند، پاسخگو باشند. آقایان با این پنهان‌کاری حیثیت کشور را به سخره گرفتند.
مرعشی گفت: پنهان کاری در چنین شرایطی مردم را به مسئولان بدبین کرده و اثرات نامناسبی در فضای عمومی کشور دارد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395