یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 13:12
کد خبر: 65979

ترامپ با ترور سردار سلیمانی با سرنوشت مردم آمریکا قمار کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک و مشاور رئیس‌جمهور عنوان کرد: آمریکا به رهبری ترامپ با ترور سردار سلیمانی دست به قمار بزرگی زد، قماربازان می‌دانند که امکان دارد، گاه تمام اموال خود را در قمار ببازند.

 حسام‌الدین آشنا رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک و مشاور رئیس‌جمهور در حاشیه یکصد و بیست و هفتمین شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران گفت: امروز پیکر شهید سرافراز اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی وارد کشور شد، این سردار نقش بسیار مهمی در دفاع از ایران داشته است.
وی ادامه داد: ورود این پیکر به خاک ایران، یک روح تازه برای مردم ما به همراه می‌آورد و بار دیگر نشان می‌دهد که مردم ایران همه با هم هستند.
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک خاطرنشان کرد: این پیکر مطهر از هر شهری که عبور کند، لطافت، طراوت و تازگی را با خود به همراه می‌آورد.
آشنا تصریح کرد: آمریکا به رهبری ترامپ دست به قمار بزرگی زد، قماربازان می‌دانند که امکان دارد گاه تمام اموال خود را در قمار ببازند.
آشنا تصریح کرد: ترامپ با مال و اموال خود قمار نکرد بلکه با سرنوشت آمریکا قمار کرد. مردم ایران متمدن و هوشمند هستند و می‌دانند که چگونه باید رفتار کنند.
آشنا تأکید کرد: ترامپ در نگرانی پاسخ کوبنده ایران خواهد ماند. مردم و مقامات ایران به دنبال تلافی مشروع و عادلانه هستند ولی کِی، کجا، چه وقت، به چه عمقی این تلافی انجام می‌شود، بعدا اعلام می‌شود.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399