هیات دولت

عصراقتصاد: معاون اول رئیس جمهوری گفت: اگر به دنبال تاب‌آوری مسائل کشور هستیم حتما باید یکی از کانون‌های اصلی تاب‌آوری اقتصادی که همان روستاییان و عشایر کشور است، توجه کرد.
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 14:47

شرایط مناسب باشد آماده مذاکره ایم

عصراقتصاد: رئیس جمهوری گفت: برای اینکه تعهدات متوازن باشد، کاهش تعهدات خود را آغاز کردیم، ضمن اینکه در کنار آن مذاکرات را هم ادامه می دهیم. همواره معتقد بوده و هستیم که هیچ وقت نباید از تعامل و مذاکره فرار کنیم. البته باید محیط آن مساعد باشد و طرف مقابل…
مجمع وزیران ادوار جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای تحریم وزیر امور خارجه کشورمان به عنوان مسئول سیاست خارجی کشور و امین نظام را محکوم کرد.
عصر اقتصاد: رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با تاکید بر ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر بین وزرا و مسوولان دولتی با اصحاب رسانه اظهار کرد: دولت تدبیر و امید اهمیت ویژه‌ای برای جامعه رسانه ای کشور قائل است.
دوشنبه, 14 مرداد 1398 ساعت 11:59

علی ربیعی: ظریف یک رسانه است

علی ربیعی گفت: ظریف هم یک رسانه است. هم تولید محتوا می‌کند، هم ابزار انتقال پیام را دارد و هم بازخورد پیام را می‌گیرد.
علی ربیعی، سخنگوی دولت در رابطه با آخرین وضعیت معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس گفت: برای دولت وزیر زن یا مرد هیچ تفاوتی ندارد بلکه بیشتر بر این تاکید داریم که وزیر خوب و کارآمدی انتخاب شود که بتواند مسائل دانش آموزی و معلمان را در این…
 هیات دولت در جلسه صبح خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، لایحه پیشنهادی بانک مرکزی مبنی بر تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان و حذف چهار صفر را به تصویب رساند.
جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری گفت: آمریکا در تلاش است گروه تروریستی داعش را از سوریه به افغانستان منتقل کند که برنامه ای خطرناک است و باید در مقابل آن ایستاد.
سخنگوی دولت در خصوص آخرین وضعیت بازار ارز گفت: همین امروز قطعا رشد تورمی به شکل قبل دیگر وجود ندارد و روند کاهشی دارد، یعنی گرانی شتاب‌دهنده در حال توقف است. حتما آثار میان مدت و بلند مدت این وضعیت را روی قیمت برخی کالاها خواهیم داشت.
واعظی در پاسخ به عصر اقتصاد در خصوص واکنش ایران به اقدام اخیر انگلیس و توقیف نفتکش ایران: آنچه مربوط به حوزه دیپلماسی و در حیطه اختیارات دولت است، همسو با فرمایشات مقام معظم رهبری رایزنی ها و گفت و گوها آغاز شده و ادامه دارد.
چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 15:39

مسئله FATF را به افراد مرتبط بسپارید

سخنگوی دولت در واکنش به اظهارات رئیس مجمع تشخیص مصلحت در خصوص اینکه اختلال در ارتباطات بانکی بین المللی کشورمان بیشتر ناشی از تحریم هاست نه مسائل مرتبط با اف ای تی اف، گفت: از همه افراد خواهش می کنم که این مسئله را به افرادی بسپارند که به صورت…
چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 15:37

زنگنه: جا نمی زنم

زنگنه: جا نمی زنم عصراقتصاد: علاوه بر تحریم های روز دوشنبه آمریکا و اظهار نظرها درباره این موضوع، فشارها و حاشیه سازی های اخیر برای وزیر نفت و اختلاف میان مجلس و دولت در خصوص مصوبه حقوق کارمندان از محورهای مهم پرسش و پاسخ میان خبرنگاران و اعضای کابینه دولت…
ربیعی، سخنگوی دولت: تحریم اخیر آمریکا در خصوص مقام معظم رهبری و وزیر امور خارجه وحدت ملی ما را افزایش می دهد
زنگنه: اگر دوستان وقت ما را نگیرند می توانیم بر دشمنان غلبه کنیم
توضیحات رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص بسته های حمایتی دولت برای اقشار آسیب پذیر
رئیس جمهوری تاکید کرد: هرگونه اصلاح ساختار بودجه نباید تأثیر منفی و فشاری بر زندگی روزمره مردم و بخصوص معیشت اقشار آسیب پذیر جامعه وارد کند.
دفاع حجتی از افزایش قیمت لبنیات: هزینه تولید دامداران افزایش یافته است
توضیحات علی ربیعی، سخنگوی دولت در مورد آنش سوزی جنگل ها و تکذیب شایعاتی مبنی بر عمدی بودن این آتش سوزی ها.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح چند طرح کشاورزی و عمرانی وارد استان زنجان شد.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که ایران ۶ تیر از سقف ۳۰۰ کیلو گرم اورانیوم غنی شده که پیش‌تر تعیین شده بود، عبور خواهد کرد.
علی ربیعی در اولین نشست خبری سخنگویی دولت: سه کشور چین، ترکیه و روسیه برای حضور در اینستکس اعلام تمایل کرده اند
ربیعی در اولین نشست سخنگویی دولت: هیچ تغییری در دولت مطرح نیست
دوشنبه, 20 خرداد 1398 ساعت 13:13

مترو سواری جهانگیری تا محل کار

اسحاق جهانگیری صبح امروز (دوشنبه) به دعوت شهردار تهران پس از بازدید از کارخانه واگن سازی تهران واقع در باقرشهر با مترو به محل کار خود رفت.
رئیس جمهور در حکمی دکتر سید جواد حسینی را به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب کرد.
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری: هیچ بحثی در خصوص میانجیگری در دیدار و گفت و گوی وزیر خارجه عمان و دکتر ظریف مطرح نشده است
وقتی واعظی می خواهد همه خبرنگاران سوال بپرسند
صالحی: امروز از آقای همتی درخواست کردم که انجام مراحل ارزی مربوط ه ترخیص کاغذ تسریع شود
لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهوری: بر اساس مهلت قانونی، مجمع تشخیص مصلحت طی 4الی 5ماه آینده باید درباره دولایحه پالرمو و CFT اظهار نظر کند.
محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهوری: دولت های اروپایی باید شرکت های خود را برای تجارت با ایران حمایت کنند.
محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهوری: بر اساس لایحه شفافیت، اطلاعات دارایی های همه موسسات حاکمیتی، دستگاههایی که فعالیت اقتصادی دارند و حتی موسسات خصوصی باید در سامانه ثبت شود.
صفحه 1 از 10

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395