چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 ساعت 11:17

اطلاعات تکميلي

  • در راستای مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی بندر امام انجام شد؛

تدوین نقشه راه برای کمک به سیل زدگان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های عام المنفعه، نقشه راه و دستورالعمل‌های اجراییرا برای تداوم کمک‌رسانی به سیل زدگان کشورتدوین کرد.

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از ابتدای سال جاری با پیگیری‌های مجدانه حمیدرضا رستمی مدیرعامل و دیگر مدیران خود، موفق شد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور کمک‌رسانی مناسب، موثر و مستمر به سیل زدگان کشور نقشه راه و دستورالعمل‌های اجرایی را تدوین کند و به صورت منظم در بخش‌های مختلف، کمک‌رسان سیل زدگان کشور باشد.
این درحالی است که این شرکت، کمک رسانی را از روزهای آغازین پس از وقوع سیل در سطح کشور آغاز کرد و در گام نخست نقش و حضور پررنگی را در برگزاری جلسات ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی ایفا و بلافاصله پس از جلسات، کمک‌های مختلفی از جمله مواد غذایی، تجهیزات بهداشتی و صنعتی، حمل و نقل را تهیه و به مناطق سیل زده ارسال کرد.
پتروشیمی بندرامام با تدوین نقشه راه و دستورالعمل‌های مذکور موفق شد علاوه بر ارسال محموله‌های کمک‌رسانی، اولین موکب را در شهرستان اهواز با نام حضرت علی اکبر(ع) در پادگان شهید مسعودیان برپا کند و با ارسال مواد غذایی و اعزام نیروهای داوطلب از کارکنان و بسیج پتروشیمی بندرامام به صورت روزانه غذا گرم پخته و در بین مناطق سیل زده توزیع کند.
می‌توان افزود این شرکت، با مشارکت پتروشیمی فجر در روستای کوت امیر (توابع کوت عبدلله و شهرستان اهواز) از تمامی تجهیزات و تاسیسات آبی که به عنوان اصلی‌ترین منبع ورود آب به شهرستان ماهشهر، بندرامام خمینی (ره)، امیدیه، هندیجان و همچنین منطقه ویژه اقتصادی محسوب می‌شود، حفاظت و نگهداری کرد تا ورود آب به این مناطق با مشکلی مواجه نشود.
پس از فروکش کردن آب و پایان سیل، کمک‌رسانی ها را با توجه به حمایت‌های هیات مدیره، مدیرعامل و کمک‌های نقدی کارکنان خود در اقداماتی همچون بازسازی و نوسازی مدارس، بازسازی و نوسازی خانه‌های تخریب شده و ارسال مواد غذایی به صورت مستمر ادامه خواهد داد.
شایان ذکر است؛ شریعتی استاندار خوزستان در روزهای اخیر از کمک وقوع سیل و همچنین خدمات و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به مناطق سیل زده از مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و دیگر مدیران و کارکنان شرکت تقدیر کرد.
خواندن 155 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395