یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 13:17

اطلاعات تکميلي

  • مدیر گروه انرژی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی :

هم افزایی، کلید رهایی صنعت از وابستگی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: روز شنبه 18 اسفند مديران و پژوهشگران معاونت پژوهش‌هاي زير‌بنايي و امور توليدي مركز پژوهش‌هاي مجلس شورای اسلامي با مديران و روسای پرديس‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت نشستي مشترك برگزار كردند.

فریدون اسعدی، مدیر گروه انرژی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصي با روابط‌ عمومي پژوهشگاه گفت: مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به عنوان بازوی پژوهشي مجلس اين آمادگي را دارد كه در كنار پژوهشگاه صنعت نفت فعاليت‌های محوری و زير‌ساختي بسيار مهمي را در راستای ارتقای توانايي‌هاي كشور براي رهايي صنعت داخلي از وابستگی به كشور‌ها وشركت‌هاي خارجي همكاری‌های لازم را انجام دهد .
وی با مثبت ارزيابي كردن نتايج اين نشست مشترك افزود: با توجه به زمینه فعالیت های پژوهشگاه و همین طور مباحثي كه در مركز پژوهش‌های مجلس شوراي اسلامي در حوزه انرژي مطرح مي‌شود، مي‌‌توانيم همگرايي بالايي را براي استفاده از توانمندی‌ها و ظرفيت‌هايي كه هر دو نهاد پژوهشي در كشور دارند مورد بهره‌برداري قرار دهيم.
اسعدي ادامه داد: در روز‌هاي پاياني سال 97 اين جلسه مشترك برگزار شد و اميدواريم بتوانيم با تركيب و تلفيق توانمندي‌ها بسياري از مشكلات حوزه نفت و گاز كشور را در زمينه سياست‌گذاری و قانون‌گذاری مرتفع سازيم.
گفتني است ؛ در اين نشست مشترك، مديران پژوهشگاه صنعت نفت نيز به معرفي اجمالي پژوهشگاه پرداخته و طرح‌ها و پروژه‌هاي مهم اين مركز را معرفي كردند.
پس از پايان نشست نيز نمايندگان مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامي از آزمايشگاه‌ها و دستاوردهاي پرديس‌‌های سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كردند.
 
خواندن 238 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط