چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 11:13

املاک مفسدان اقتصادی شناسایی شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: املاک مفسدان اقتصادی شناسایی شده و کل اموال ثبت شده آنان در بانک های اطلاعاتی ما موجود است.

سیدمحمد هاشمی مقدم روز سه شنبه اظهار داشت: در صورت درخواست مراجع قضایی برای توقیف اموال محکومان، متهمان و یا بدهکاران، همه داشته های آنان برای ما قابل شناسایی است.
وی با تاکید بر لزوم شناسایی املاک خاطیان، به منظور جلوگیری از حیف و میل بیت المال، گفت: در این زمینه تا کنون آنچه که خواسته قوه قضاییه بوده است، انجام شده است.
صدور اجراییه بانک ها برای وصول مطالبات افزایش یافت
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: میزان صدور اجراییه بانک ها برای وصول مطالبات روندی رو به افزایش داشته است.
هاشمی مقدم با اشاره به افزایش سالانه میزان مطالبات بانکها، گفت: به دنبال آن میزان صدور اجراییه، شمار پرونده ها و شمار پرونده های منجر به نتیجه و مزایده مال هم رو به افزایش است.
وی در خصوص اعتبارات طرح کاداستر گفت: در یکی دو سال اخیر، تنها 25 درصد از اعتبارات طرح کاداستر هزینه شده و مابقی به دست ما نرسیده است.

منبع: ایرنا
خواندن 805 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395