ارز و طلا

یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 15:08

قیمت سکه ۴ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان شد

قیمت سکه بهار آزادی در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان، داد و ستد شد.
یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 12:05

قیمت دلار به ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید

قیمت دلار امروز در صرافی های بانکی با افزایش قیمتی آشکار روبرو شد به نحوی که قیمت هر دلار به ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.
شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 14:40

قیمت دلار ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان شد

طبق معاملات امروز در بازار، قیمت دلار آمریکا به مبلغ ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شدند.
نرخ سکه بهار آزادی در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان، داد و ستد شد.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز افزایش، ۲۶ واحد پول خارجی از جمله یورو و پوند کاهش و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.
چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 13:53

کاهش جزئی قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه امروز 2 بهمن با کاهش جزئی همراه شد به طوری که سکه بهار آزادی در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان، داد و ستد شد.
چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 11:47

قیمت دلار ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان ثابت ماند

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز بدون تغییر نسبت به دو روز گذشته به قیمت ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان قیمت خورد. امروز هر دلار امریکا برای سومین روز متوالی بدون تغییر باقی ماند و همین امر سبب شد همچنان دلار در مرز کانال ۱۲ هزار تومان پا سفت کند.
نرخ سکه در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان، داد و ستد شد.
سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 14:29

قیمت دلار و یورو تثبیت شد

بر اساس معاملات، امروز در بازار هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۲هزار و۹۵۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان معامله شدند. قیمت دلار و یورو نسبت به روز گذشته بدون تغییر ثابت ماند.
بهای طلا- دوشنبه- در محدوده سه دلار در حال حرکت است؛ در حالی که داده‌های اقتصادی آمریکا به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های با ریسک بالا تشویق می‌کنند.
سی‌ام دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته با کاهش ۵۰ تومانی داشته است
نشریه اکونومیست با بیان این که اکنون بسیاری از کشورهای جهان از رقبای شرقی نظیر روسیه و چین گرفته تا متحدان غربی این کشور از تحریم‌ها ناراضی هستند نوشت: استفاده بیش از حد واشنگتن از اهرم تحریم ها باعث شده تا بسیاری از کشورها به فکر راه های جایگزین نظام…
یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 13:19

افت قیمت طلا و سکه در روز برفی

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران افت کرد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران ۱۰ هزار تومان کاهش یافت؛ به طوری که در نهایت با قیمت ۴ میلیون و ۸۳۲ هزار تومان به فروش رفت.
یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 12:32

دلار ۱۳ هزار تومان قیمت خورد

بازار ارز در دومین روز هفته بار دیگر تا مرز مقاومتی عقب نشینی کرد و هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی ۱۳ هزار تومان قیمت خورد.
شنبه, 28 دی 1398 ساعت 15:10

ریزش قیمت طلا و سکه در بازار

به دنبال کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، قیمت طلا و سکه در بازار ایران با ریزش مواجه شد.
نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان، داد و ستد شد.
قیمت دلار در صرافی‎های بانکی امروز با نوسانی اندک به ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید که در قیاس با روز گذشته افزایشی ۱۰۰ تومانی را نشان می‌‍دهد.
سه شنبه, 24 دی 1398 ساعت 15:33

افت قیمت ها در بازار طلا و سکه

بازار طلا و سکه امروز با افت مواجه شد، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تحت تاثیر ریزش قیمت‌ها در بازار جهانی و همچنین عقبگرد قیمت دلار کاهش یافت.
نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز نیز با کاهشی نزدیک به ۲۰ تومان درست روی مرز روانی ۱۳ هزار تومان ایستاد.
سه شنبه, 24 دی 1398 ساعت 10:58

نرخ رسمی ۲۸ ارز کاهشی شد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۸ ارز افزایش، هشت واحد پول خارجی کاهش و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند. امروز نرخ دلار آمریکا همچنان بدون تغییر، ۴۲ هزار ریال، بهای هر یورو ۴۶ هزار و…
قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۵۴۷ دلار و ۶۲ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۸۶ هزار و ۶۳۱ تومان است.
دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 14:07

نرخ دلار ۱۳ هزار و ۲۰ تومان شد

نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) در ادامه روند نزولی خود با افت ۳۰ تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به رقم ۱۳ هزار و ۲۰ تومان رسید.
قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۵۶۲ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۸۲ هزار و ۴۷۶ تومان است.
یکشنبه, 22 دی 1398 ساعت 12:55

نرخ دلار ۱۳ هزار و ۵۰ تومان شد

نرخ دلار امروز بار دیگر با تجربه روند کاهشی به ۱۳ هزار و ۵۰ تومان رسید که نسبت به روز گذشته کاهشی ۵۰ تومانی را نشان می‌دهد.
چهارشنبه, 18 دی 1398 ساعت 10:22

ریزش دلار در پی انتقام سخت سپاه

در پی حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع نیروهای آمریکایی در انتقام شهادت سردار سلیمانی، شاخص دلار ریزش کرد.
سه شنبه, 17 دی 1398 ساعت 14:54

نرخ دلار ۱۳ هزار و ۳۸۰ تومان شد

در صرافی‌های مجاز، نرخ دلار امروز به مبلغ ۱۳ هزار و ۳۸۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۴ هزار و ۹۸۰ تومان معامله شد. بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۱۷ دی۹۸) هر دلار آمریکا با افزایش ۵۰ تومان در قیمت به مبلغ ۱۳ هزار…
نرخ هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۵۶۴ دلار و ۹۶ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۵۷ هزار و ۶۳۹ تومان است. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۵ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان،…
قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۵۵۲ دلار و ۸۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۳ هزار و ۷۸۸ تومان است.
در صرافی‌های مجاز، امروز نرخ دلار به مبلغ ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۴ هزار و ۸۳۰ تومان معامله شد.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۴ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۹۳ هزار و ۳۲۶ تومان است.
صفحه 1 از 63

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395